Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valaki megvilágosodik,...

Ha valaki megvilágosodik, lényegében mire ébred rá? Mit érez olyankor, rájön, hogy merre kell elindulnia vagy ekkor már mögötte van a megtanulni való?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 17:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kedves 18:38.


No igen, de a bejövő információ mégis honnan érkezik? azt írtad a világ nem valóság, akkor honnan jön? Nem lehet, hogy pont az "én" akkor a valóság, ami alapban van, ugye a csecsemős példádban, de mondjuk egy magasabb szintű "én", és az kreál magának valóságot, amiben megannyi "kicsi én" foglal helyet?


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

18:38 vagyok

ez az idézet jutott eszembe erről


"Today a young man on acid realized that all matter is merely energy condensed to a slow vibration, that we are all one consciousness experiencing itself subjectively, there is no such thing as death, life is only a dream, and we are the imagination of ourselves."

-Bill Hicks

2011. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!