Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vesekövem van, elvileg nem...

Vesekövem van, elvileg nem szabadna elindulnia még meg nem szülök. De félek, hogy esetleg megindul. Ezt már nem fogom tudni kipisilni mert nagy. Mi lesz akkor ha ki akar jönni? 24 hetes vagyok

Figyelt kérdés
5 napot voltam kórházba, kaptam infúziót, antibiotikumot, mert már bacis volt a vizeletem. Görcseim megszűntek, de mi van ha mégis elindul?
2008. jún. 3. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinetm elintézik a kövedet. Azt nem tudnám megtippelni, hogy zúznak vagy műtenek, de valamelyik megoldást megtalálják. Lehet operálni terhesen is (életmentő műtéteket bármikor végre tudnak hajtani) de mivel már szép nagy babád van, azesetleges beavatkozásokkor az ő érdekeit is figyelembe veszik. Ha az elején lennél lehet, hogy másképp lenne, de mostmár vigyáznak rá is. de azért azt tudni kell, hogy elektív beavatkozáskor az első az anya élete és utána jön csak a magzat!

Ha sikerül (úgy legyen!) eljutni legalább a 36hétig (itt már ugye érett szülésről beszélünk) akor előbb megcsászároznak és után jöhet az a kő!

Remélem nyugton hagy titeket az a szikla még nagyon sokáig!

Boldog babavárást!

2008. jún. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én urologián dolgozok mint ápolónő és informáciom szerint vannak olyan lehetőségek amit terhessen is meglehet csinálni legalább is nálunk csináltak anno kismamának.Szerintem keresd fel a területi urológiai szakrendelést és kérjél információt hogy milyen lehetőségeid vannak ha a köved elindulna.

Vigyázz magadra jó babavárást

28 hetes kismama

2008. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Egyenlőre "görcs mentes" vagyok, és negatív a vizelet. Remélem nem idul el! Jó babavárást mindenkinek!
2008. jún. 4. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!