Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jézus egy reptoid volt?

Jézus egy reptoid volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:29
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most bóknak veszem hahaha! -_-
2011. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Meg amúgy ha észrevetted én is kiszoktam mondani amit én gondolok... ami szívemen a számon.Sőt rengeteget szoktam beszólogatni meg is kapta már a drága anyukám a magáét :).Csak az a nem mind1 milyen hangnemben teszed.Ha te tőlük különbözőnek tartod magad akkor nem kell úgy viselkedni mint ők... és finoman is lehet szólni.
2011. máj. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Nem lett volna ez a mi kis vitánk ha nem írnál olyanokat mint hogy "van-e bizonyíték arra hogy létezett vagy létezik Jézus vagy Isten" vagy nem lettél volna olyan szívtelen akkor mikor azt írtam Jézus értünk áldozta fel magát és nem így reagáltál volna rá "értem áldozta fel magát egészségére" ezeknél a mondatoknál tört el nálam a mécses. Lehet hogy keresztény vagyok viszont ahogy mások mondják nekem attól még nem lesz egy ember szent mert hisz Istenben vagy mert kedvessége a végtelenségig nyúl, de ti sem tartatok engem kereszténynek akkor minek viselkedjek úgy ha szerintetek nem vagyok az.
2011. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
0%
De csak hogy megnyugtassalak még mindig egy gyépés vagy. :)
2011. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Dehogy megnyugtassalak még mindig egy szánalmas kereszténynek tartalak és lesz még pogányság amikor téged fognak üldözni! VIKING GLORY!
2011. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Még mindig szócsatát vívtok egymással egy ártalmatlan kérdéstől azt hittem hogy azóta már rájöttetek arra hogy ilyenekről vitázni nincs értelme mert úgy sem tudjátok egymást meggyőzni az érveitekkel.
2011. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Ne nekem mond ez a gyépés nem hagy békén.
2011. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
gazdag a szókincsed kutya :) na jó ez nekem unalmas.
2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!