Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jézus egy reptoid volt?

Jézus egy reptoid volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:29
1 2 3 4 5 6
 31/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Létezni felőlem létezhetett akár de én abban a csodákban amit körülötte építettek fel na azt nem hiszem el . Lehet hogy élt akkoriban egy olyan nevezetű ember akkoriban aki jókat tett de nekem ez a vízen járós dolog meg a sok mese amit olvastak nekem kiskoromban eléggé sántít.
2011. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudjál már meg de szerintem aki megkérdőjelezi a mi Jézus Krisztus urunk létezését az szerintem maradjon csöndbe mert még a végén olyanokat mond amitől én elröhögöm magam nem kell nekem játszanod most meg a jó embert avval hogy próbálsz engem okítani a bibliáról mert tudom mik vannak benne és mit kell benne követni és az a személy aki nem tiszteli a mi urunkat és nevet valláson nem érdemel jóságot mert azt kapsz amit adsz. Nem érzem magam okosabbnak nálad csak te nem tudod hogy olykor miket írsz ezt pedig nekem hagynom kéne? Hát nem bevédem őt a saját módszeremmel ennyit akartam neked elmondani kedves valakitakitnemismersz mégis miféle név akar ez lenni? Nagyon is ismerlek és a hozzád hasonlókat. Pont!
2011. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Antiszero, mennyi idős vagy?
2011. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

Antiszero, tehát szerinted lehet akárki akármilyen jó ember, ha nem hisz Krisztusban, egy szemét f*sz?

És valaki verheti otthon a családját, csalhatja a feleségét, leihatja magát a sárga földig, de ha meggyónja vasárnap a templomban, rögtön Mihály arkangyal viszi fel a mennyekbe?

Na, látod pont ezért nem leszek soha vallásos.

2011. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
Ha már a nevemet elvetted akkor legalább létszíves légy tekintetre másokra nézve mert elég ellenséges és támadó szellemiség vagy olyan emberekkel szemben akik nem úgy gondolkodnak ahogy te. Keresztény létedre.
2011. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Fogalmazhattam volna úgy is hogy "elloptad" de inkább szerényebben fejeztem ki magam nehogy ebbe is beleköss.
2011. máj. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Pontosan erről beszéltem :) neked csak a vallás számít?? Mint mondtam a családom katolikus és mégis szeretem őket és tisztelem is őket attól hogy én nem vagyok az és nem hiszek.
2011. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
A nevem meg olyan amilyen és nem...nem ismersz mert te a valláson és az ufókon kívül nem látsz semmi mást én nagyon sajnállak ezért.Nem is ismerhetsz meg mert a világnak azt mutatom amit akarok de belül én attól lehetek más.Bevédted a módszereiddel? Ezzel csak magadat és a többi vallásost égeted hogy ilyen emberek járnak közéjük.
2011. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Bocs eddig azt hittem rossz topicban vagyok de nem rájöttem hogy jó helyen járok a gyépések topicjában ti vagytok azok akik leégetik magukat feltesztek kérdéseket majd annak 60%-a csak beszólás lesz amik 70%-ban nevetségesen szánalmasak és annak maradék 40%-a a gyépés válaszok amikben semmi logika sincs csak papolnak összevissza mindenről és mindenkiről mint ha tudnának is róla bármit úgy tesznek mint ha szakértők lennének abban mint ha értenék is azt amiről épp beszélnek. Szero! Nos talán megeshet hogy elcsórtam tőled a neved de ez csak egy név nem kell megsértődni. Nyugi:) A gyépések mindenben hisznek csak nem abban amiben kéne ennyit erről. Hány éves vagyok? Játszunk találós játékot te kitalálod hány éves vagyok én pedig le se sz@rom azt na ez megfelel? Hagytatok engem békén gyépésekkel és okostojásokkal nem foglalkozom.
2011. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 homo ludensz ***** válasza:
Mondom a saját példámat ezt még olvassátok el: 3x műtötték a jobb kézfejem a Balesetiben mert átharapta a kutya. Mindig kérdezték hogy kérek e valami enyhe feszültségoldót.Nem kértem mert tudtam éreztem hogy elég erős a hitem s akkor baj nem történhet. Keresztény vagyok e vagy Krisztus hívő? Nem szoktam ezen töprengeni sem besorolni valahová magam. Csak Istenben erősen bízó ember vagyok tehát az Ő Fiát is elfogadom Vele egylényegűnek.
2011. máj. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!