Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jézus egy reptoid volt?

Jézus egy reptoid volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 homo ludensz ***** válasza:
Jézus ember volt de Isten Fia és mi csak remélhetjük hogy valaha az életünk során halvány másaként próbálunk úgy élni,mint Ő élt 33 évig. Reám vagy közületek bárkire is ki fog emlékezni 2000 év múlva? Annak amire Ő tanított csak egy kis részét megvalósította volna az emberiség, most nem lenne az egyiknek mérhetetlen gazdagsága,míg a másik éhen hal. "Kinek két inge van az egyiket adja oda annak akinek egy sincs". Gondold végig te odaadnád? Ehhez nem kell reptoidnak lenni.
2011. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
0%
Nem veszek róluk példát :) tisztelem őket de nem értek mindenben velük egyet.Értem áldozhatta egészségére.
2011. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
Jézus Krisztus ember volt aki anno 2000 éve élt, és feláldozta magát értem/értünk. Nem volt semmi kitalált "állat". Aki nem hiszi hogy létezett az utazzon el a Koponya-hegy re és megtudja.
2011. máj. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
51%
Neked is egészségedre szívtelen bádogember mikor az a nagy fekete űr a fejedben már akkorára tágul hogy már az orrodon fognak kifolyni a naprendszerek. Szünet? jé! akkor most biztos boldog vagy hogy ebben az évben sem tanultál semmit iga. XD
2011. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:

Jézus élt, nagyon okos és jó ember volt, és keresztre feszítették. Én mégse tartom többnek, mint a történelem egy érdekes emberének.

Meg keresztelve se vagyok, soha nem is leszek, mégis ahol tudok próbálok segíteni, szeretem akiket szeretek, haragszom akikre haragszok. Nem gondolom, hogy ezért rosszabb ember lennék bárki másnál.

Lehet, hogy Jézus meghalt az emberiség bűneiért, de hogy én csak a sajátjaimért fogok, az is fix.

2011. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Antiszero te aztán tényleg igazi keresztény lehetsz aki csak ahhoz ért hogy mindenkivel kötekedjen de tényleg jó keresztény így viselkedik te nem azért vagy hogy megtéríts engem szóval befejezheted. Nagyon okosnak érzed magad mert láttad a Passiót megint egészségedre.Nem vagyok szívtelen szeretem a családom és azt a maréknyi embert akit barátomnak tudhatok.De nem fogok egy olyan embert se szeretni se tisztelni akiről ez a kapzsi egyház prédikál... amikor nem 100%-os hogy tényleg létezett mutass nekem bizonyítékot Istenre Jézusra vagy bármire.Hidd el utána elsőként megyek szerzetesnek :).További szép napot.
2011. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:

diator-nak:


Jézus ember volt akit a plejádok tanítottak, és egy feljebb való tudást birtokolt, Mi emberek ezt a Krisztus tudatnak hívjuk... Remélem érthető...


Azt írod: "... akkor hagyták el a plejádok a bolygónkat véglegesen, az utolsó hajók akkor hagyták itt a bolygónkat, és őt itt hagyták nekünk..."


Aztán meg ezt:

"Az emberek nagyon sokat fantáziálnak de ne találjunk ki új dolgokat ha azok nem igazak."


Mert az, hogy a plejádok itt jártak és őt hagyták itt, az tény, igaz? :D

És honnan tudod? Hát olvastad! De ez nem kitaláció ugyebár, mert le volt írva és olvastad! :D

Öreg, kiosztasz másokat magas lóról ilyen "remélem érthető volt" dumával, közben te is csak könyvből szerzett tudással okoskodsz...

Hát gratulálok :D

2011. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

Javítás az előzőtől:

az első két sor véletlenül bemásolva maradt a pontos idézet miatt :)

2011. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Még valami a kereszténység nem csak abból áll hogy így szeretlek Isten meg úgy szeretlek.Hanem kimondja hogy szeresd és tiszteld felebarátaid ami benned nem található meg.Mert ha valaki már másképp gondolkodik azt rögtön lehurrogod és kigúnyolod.Először te legyél igazi keresztény azután téríts meg embereket.
2011. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

valakiakitnemismersz

Jézus létezett, ez tény. Vannak róla jegyzetek, nem csak bibliai, római is. Tehát, ha például elhiszed Caesart akkor Jézust is nyugodtan hidd el.

Az, hogy meg megváltó volt-e, vagy csak egy a kismillió korabeli hányatott sorsú prédikátor közül, akit a történelem véletlenül kiválasztott... hát azt már mindenki döntse el magának.

2011. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!