Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jézus egy reptoid volt?

Jézus egy reptoid volt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 16:29
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
0%
Na erről beszéltem én kedves utolsó jól mondtad bravó! Tényleg! Remélem ti is értettétek hogy miről is beszélt ő mert bűn lenne nem érteni eme szép szavakat.
2011. máj. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
"Kedves" Antiszero! Én nem hiszek sem Istenben,sem szellemekben,sem űrlényekben. Elég érdekes hogy itt gyp-s aki hisz az űrlényekben (szerinted) hasonló véleményen vagyunk de szebben fogalmaznék :) de az aki Istenben hisz már mindjárt egy olyan jó ember? Neked is lehetne mondani hogy egy gyp-s vagy (az is vagy már ne haragudj) amikor Isten létezésére pont oly kevés információ van mint az űrlények létezésében.Amúgy a "gyp-s" gyógypedagógiást jelent.Szerintem egy keresztény embertől ez nem szép hogy beteg emberekkel csúfolódik vagy aránylag normális emberekre ilyet mond. Te nem közösségbe való ember vagy."vagy megszoksz vagy megszöksz" próbáld elfogadni hogy vannak ilyen emberek is és az életben is könnyebb lesz neked és nekünk is mert nem kellesz hallgatni téged vagy jobban esetben nem sületlenségeket.További szép napot :)
2011. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

Antiszero

Nem, te azt mondtad, nem kis hévvel, hogy mindenki gyépés aki nem hisz Krisztusban. Magyarul a 19:54-es hozzászóló, egy tiszteletre méltó ember, aki megértette az Istenben való hit igazi jelentését. Te csak egy nagyképű, csőlátású f*rok vagy.

2011. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

Antiszero, nem tudom eldönteni, hogy te most igazából egy zseniális ember vagy, aki csodálatos színészi képességekkel bír, vagy csak szimplán egy idióta.

Bár én az utóbbira tippelnék.

2011. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Jobb*
2011. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Antiszero, szétmegyek a válaszaidon, bazz mekkora primitív ember vagy :D
2011. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:46


Szia, az én véleményem szerint igen igaz... Őt a plejádok tanították meg mindenre, azért is van egy olyan történelmi rész jézusról amikor nem lehet róla hallani, a biblia is mondja jézus szavait, hogy azt mondja: Én nem erről a világról vagyok anyám, mint ha nekem máshol lenne az otthonom...


SOk dolog van még ami ezt a dolgot állítja alá miszerint ő egy idegen civilizációtól tanult volna meg mindent, a magasabb rendet , úgy mond a krisztus tudatot...


Igazából arra gondoltam akkor hogy ne találjunk ki vaktába mindent, mert én ezeket nem találom ki hanem olvasom őket sok sok más forrásból... És elhiszem mert tényekkel állítják elő, vannak dolgok amiket én sem hittem el eleinte de beleástam a témába magam más források alapján is, csak azokat mondom el amik véleményem szerint is igazak....


Van egy keveredésem ebben a témában is amiben nem vagyok biztos.... Hogy Jézus ember volt és a plejádok tanították.. vagy Jézus Plejád származású lény volt akit a plejádok termékenyítettek meg Mária testében...


A lényeg, úgy gondolom, hogy biztos a plejádok tanításait használta csodatevéseinél... És az a isten amiről ő beszélt, hogy a lélek őrök( ez így is van minden embernek van lelke ami halhatatlan) És a lélek nem fog elveszni hiába hall meg a teste, ezért is lehetett az lehetséges hogy újjászületett, ahogy mondtam tudása volt nem is akármilyen...

2011. máj. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
raptor Jézus FTW
2011. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Kedves barátaim akiknek úgy látszik hamar bedobtam magam a szívükbe elárulom nektek hogy már 2. hónapja vagyok beregisztrálva a Gyakorin és csak most kezdtem el rajta írogatni mert eddig a háttérből figyeltem néztem hogy miféle emberek tesznek fel ide kérdéseket miféle válaszok vannak és miféle beszólások vannak ebben a topicban tanulmányoztam az ide írogató személyeket mint Diator, 404., Max, Lucyka, BlackSword, Liza von Staunhoff, Dien, Szenthelyi Árpád, Csillagvizsgáló, valakiakitnemismersz, Szero, újonc és még sok olyan más személyeket akiknek sajna nincsen nevük szóval ismerlek benneteket a gondolkodásotokat, elveiteket és pár információt is amit egyes kérdésekben árultatok el magatokról. Tudom hogy mint az ezohívők (mert hogy így hívjátok a gyépéseket) mint a szkeptikusok egyaránt szánalmasak mert mind a két térfél megpróbálja megmagyarázni, elmagyarázni hogy egyes dolgok hogy működnek, mért vannak, mit akarnak stb.... holott ezeket senki se tudhatja mert nem is tudhatja ezeket senki akkor ki is pontosan az idióta? Nyugodtan lehet engem sértegetni azért mert őszinte vagyok hozzátok és mert nem félek kimondani amit akarok előre is én kérek bocsánatot hogy nyitott szemmel járok köztetek és egy kérdésben nem írok olyan szövegeket amik 80%-ban hazugság. Rajta lehet mondani rólam ezt azt de semmit sem értek el vele mert úgy peregnek le rólam ostoba beszólásaitok mint golyó a golyóálló mellényről. HA! :)
2011. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Az első értelmes megszólalásod gratulálok... végre nem lettünk gyp-sek (különösen én :)) üdv az oldalon.
2011. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!