Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok minek látogatják...

Szkeptikusok minek látogatják ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

Ha valamiben nem hiszek/nem érdekel, akkor lesz@rom, és kész.

Egyesek minek jönnek ide, és hülyéznek le mindenkit azért, mert nem tapasztaltak még olyat, mint mondjuk a kérdező, meg a többi válaszoló?

Nem véletlenül van lebontva az oldal kategóriákra, lehet bőven választani...


2011. máj. 3. 11:37
1 2 3
 21/28 BlackSword ***** válasza:
Azért, mert én is láttam ET-it és sukerment, de akkor be voltam tépve, és csak fű hatására jöttek el újra...
2011. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mert vicces.


Ezoteria témakor pedig azért van mert a szerencsétlen, most ide író közönség régen a tudományban próbálkozott és 5 perc alatt iszonyatosan le lettek oltva ezen felül 50 kérdés bejelentés érkezett, hogy ez hülyeség és menjen a tudományból.


Jah és néha elviselhetetlen mennyiségű ostobaságra lehet itt találni ami mellett nem mehet el az ember szó nélkül.


De főként mert vicces.

2011. máj. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Na, ezt mondtam!

Azért irkálnak ide, mert ebben élik ki magukat, hogy másokat leszólnak.

Szerintem felsőbbrendűnek hiszik magukat azoknál, akik itt kérdeznek.

Ahogy az utolsó válaszoló is írta: "az a szerencsétlen".


Magyarul az ezotéria témában kérdezők "szerencsétlenek" a szkeptikusok meg jobbak náluk, és "nem szerencsétlenek".

Ezért csinálják, mert azzal, hogy leszólják a kérdezőket ők felsőbbrendűnek élik meg magukat, mondván: "Nézd a hülye szerencsétlent, én nem vagyok ilyen, én okosan, racionálisan gondolkodom!"

Szóval lenézni járnak ide, és azért, hogy másokkal összehasonlítva okosabbnak, többnek, értékesebbnek érezzék magukat.

Így növelik az önbizalmukat, mondván: "Én, a szkeptikus jobb vagyok, mint Ti."

2011. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

12:42 vagyok


Najó, most találomra belenéztem egy kérdésbe és tényleg csak bunkó válaszokat láttam... de ezek nem elsősorban szkeptikusok, akik kötözködnek, hanem elsősorban kötözködők, akik mellesleg szkeptikusok. :)


De tényleg nagyon gáz, hogy ide jár mindenki hülyéskedni, eddig nem is láttam... őszinte részvétem, tényleg!


Üdv:

egy szkeptikus :)

2011. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Azért, hogy jókat tudjunk röhögni, az ilyen retardáltakon!
2011. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
8.12 trolled! :D
2011. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mert unatkozok melóhelyen és nagyon jól szórakozok.

Amikor NORMÁLISAN válaszolok, érvekkel esetleg fizikaleckékkel alátámasztom a mondandómat akkor meg katasztrofális válaszokat kapok és leoltanak.

Pl itt, aki psiwheel működését egyszerűen elmagyarázó videót lehülyézi:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__18..

2011. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Szkeptikus: Hiszem, ha látom!

Ezós: Látom, ha hiszem."

2012. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!