Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok minek látogatják...

Szkeptikusok minek látogatják ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

Ha valamiben nem hiszek/nem érdekel, akkor lesz@rom, és kész.

Egyesek minek jönnek ide, és hülyéznek le mindenkit azért, mert nem tapasztaltak még olyat, mint mondjuk a kérdező, meg a többi válaszoló?

Nem véletlenül van lebontva az oldal kategóriákra, lehet bőven választani...


2011. máj. 3. 11:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
8%
Hogy ne a szellemekre/csillagokra/ufókra/porcelán elefántokra fogják a nehéz életüket.
2011. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
fény hozunk a sötétségbe, könyörgöm nem a középkorban élünk, akkor voltak ezek hihető/alkalmazott dolgok.
2011. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Jó, nem pont erre gondoltam:-D

Hanem mikor történnek konkrét, megmagyarázhatatlan dolgok, és akkor jönnek a válaszok, hogy sok volt az LSD, meg Állj le a fűvel... :-D

2011. máj. 3. 12:00
 4/28 anonim ***** válasza:

LSD-s válaszok tényleg túlzások, de amúgy alacsony vérnyomás, fáradékonyság, félálom miatt beképzelnek dolgokat, aztán rögtön azt hiszik hogy úúúúú szellemet láttak.

A 2. verzió a gyógyósok, akiket nem kell magyarázni:)

A 3. a buták. Pl. a macskája nézi a falat otthon, erre jön ide feltenni a kérdését, hogy "A macskám látja a szellemeket?"

2011. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

általában nem szoktam ide jönni, ha mégis az azért van mert a főoldalon látok mondjuk egy olyan kérdést, amin sikítva röhögök, és meg akarom nézni a válaszokat is. válaszolni nem szoktam (kivéve mondjuk most, mert a kérdés hozzám is szólt)

na ezért

2011. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Az Ezotéria kategória egy szükséges rossz a itt a gyk-n.

Szégyen ez a kategória, de ha nem lenne, akkor még rosszabb lenne a helyzet, mert régen ezeket a kérdéseket a tudományok (!) témakörbe írták!

2011. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ez azért más... Ott én is rányomok olyan kérdésekre amiknek a kategóriájába amúgy nem járok, de a kérdés vicces:-D

Nem is erre értettem.


A macskás dolog valóban gáz, de 6 év alatti gyerekeknél tényleg megállapították, hogy látnak dolgokat, amiket mi nem, ezt viszont elhiszem.

Porcelán lóf@szokon, meg a "Megbeszéltük a barátnőmmel, hogy találkozunk, csörög a telefonom, és tudtam, hogy Ő hív, különleges látnoki képességgel rendelkezem" szarokon én is csak röhögni tudok...

2011. máj. 3. 12:15
 8/28 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttire értettem, csak gyorsabb voltál:-)
2011. máj. 3. 12:16
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"6 év alatti gyerekeknél tényleg megállapították, hogy látnak dolgokat"


A gyerek a születésétől kezdve lát. nem kutyák hogy később nyíl ki a szemük.

Egyébként persze hogy a babákra mondják hogy látják a szellemeket.

Mivel a babák mg ösztönlények, furán tudnak viselkedni, értelmes kommunikációra is képtelenek.

2011. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

"A gyerek a születésétől kezdve lát. nem kutyák hogy később nyíl ki a szemük. "

Ez most nem tudom, hogy jött ide...

2011. máj. 3. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!