Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szkeptikusok minek látogatják...

Szkeptikusok minek látogatják ezt a kategóriát?

Figyelt kérdés

Ha valamiben nem hiszek/nem érdekel, akkor lesz@rom, és kész.

Egyesek minek jönnek ide, és hülyéznek le mindenkit azért, mert nem tapasztaltak még olyat, mint mondjuk a kérdező, meg a többi válaszoló?

Nem véletlenül van lebontva az oldal kategóriákra, lehet bőven választani...


2011. máj. 3. 11:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiírva, hogy csak hívőknek... Az oldal szabályzata ellen sem vétek, hiszen az ELLENVÉLEMÉNY nem offolás, viszont az ellenvéleményre írt "hülye vagy", "húzz innen" az már offolás.
2011. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Én se mondtam, hogy szabálytalan.

Csak nem sok értelme van, hogyha valaki nem tud érdemben hozzászólni egy adott dologhoz, akkor inkább odaír valamit, amit poénnak szán, közben meg többnyire csak neki vicces...

(De ez a szerelem, szex kategóriánál is gyakori, Fogyókúrák/Fogyasztószereknél is leírják hatszázmilliószor ugyanazt ("nem használ egyik sem, csak pénzkidobás", ok, én is ezen az elven vagyok, de mivel nincs tapasztalatom, mert nem szedtem be soha semmit, így nem válaszolok:-D)

2011. máj. 3. 12:39
 13/28 anonim ***** válasza:

"Szkeptikusok minek látogatják ezt a kategóriát?"


Én azért mert megláttam főoldalon, hogy ezzel a szóval kezdődik a kérdés és beléptem. :D


Egyébként nem szoktam, kifejezetten örülök, hogy már nem tudományok témakörben teszik fel ezeket a kérdéseket.


Egyébként a válasz gondolom hasonló mint arra, hogy miért látogatják ezoterikusok a tudomány, ateisták a vallás, vallásosok a valláskritika, macskaellenesek a macskák témakört, stb... Vannak emberek akik szeretnek kötözködni, vannak akik szeretnek okoskodni, vannak akik szeretnek "téríteni", vannak akik szeretnek csak úgy írni... mindenki másért. :)

2011. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Vannak emberek akik szeretnek kötözködni, vannak akik szeretnek okoskodni, vannak akik szeretnek "téríteni", vannak akik szeretnek csak úgy írni.."

Azt hiszem, leginkább itt van a kulcs:-D

2011. máj. 3. 12:47
 15/28 anonim ***** válasza:

Mert szeretnek kötözködni.

Van ilyen ember, akinek ez a lételeme.

Így éli ki magát, hogy másokkal kötekszik és leszólja őket.

2011. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
biztos azért mert igazából nem azok teljes szívből csak annak akarnak tűnni.
2011. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Mert vannak akik abból élik ki magukat hogy másokat leszólnak (közben nevetnek is rajta egy jót) és próbálják megmagyarázni az olyan jelenségeket amik nem direkt kapták a "megmagyarázhatatlan jelenség" elnevezést. Illetve olyanok akik puszta unalom űzéskép járnak ide hogy szórakozzanak egy nagyot a kérdéseken-válaszokon írni oda valami nem oda illőt és kész, később pedig ugyanezt megismétli.
2011. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk - hol van az a kérdés, amiben egy nőt, úgyszólván teherbe ejtette egy földönkívüli, "meggyógyítalak" címen? Akinek alig pár éve valami folt volt a füle mögött, bevitte valamilyen orvoshoz, akik különféle vizsgálatokat folytattak rajta. Fogyott és úgy látta, a halálán van, ezért nem érdekelte, hogy az orvosok a gyámüggyel fenyegetőztek, mert hazavitte. Azóta már jobban van a gyerek (persze, a folt a füle mögött még ott maradt).

Engem érdekel, mert nem jutottam a végére és leszedték a kérdést. Sokan beírták, hogy valamit mutasson, képet, vagy azt árulja el, hogy melyik kórházban volt, stb., mert utánajár. Persze, sem képet, sem más adatot nem adott meg (még e-mailban sem), ezért nem csoda, ha kamunak tartják, pedig nem szkeptikus válaszok voltak rá, csak az érdeklődést is olykor ilyennek tartják. Vagyis nem kell meglepődni, hogy olykor szkeptikusként áll hozzá az ember, mert egyszerű írásból semmi sem derül ki.

Más kérdésekre térve - volt az, hogy ide tart 3 földönkívüli űrhajó a képek alapján, ami már meg lett cáfolva. Igaz, a sajtó egyből átvette a marhaságot és utána sem járt, pedig nem ártott volna. BTW - nem kell minden hülyeségnek bedőlni, nem árt jobban utánajárni a dolgoknak.

404 - gondolom őt már ismeritek, akit már kétszer is elrabolták az I.T.-k, de olykor saját magát cáfolja a nyilatkozataival, illetve a fing meghajtású űrhajóról is írt, ezért nem csoda, hogy maga alatt vágta a fát. Legalább értelmesen csinálná, de így, értelmét veszti az egész. Több embert, fölöslegesen paráztatott, gondolok itt, arra a fiatal emberre, aki éjszaka fura zajt hallott és nem mert elaludni. Ahelyett, hogy lenyugodott volna, 404 olyanokat írt, hogy nem lett tőle békés estéje.

Nem árt reálisan nézni a dolgokat, mert ugye tudjátok, hogy mi történt a farkast kiáltó kisfiúval?

2011. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Én a reptiodok és a haverjaik miatt olvasom, hogy röhögjek egy jót, de mostanában már nincsenek űrlényes kérdések sajnos.
2011. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Azért mert nem kell mindenben E.T-t látni én próbálom megnyugtatni hogy ne lásson minden dologban szellemet,démont stb... azt akarom hogy boldogan éljen az illető és ne azon rágódjon egész életében hogy mikor jön a szellem házába és ijesztgeti meg hogy mikor jönnek a "reptoidok" elrabolni :).
2011. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!