Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 404, szerinted 2012 után...

Attila6 kérdése:

404, szerinted 2012 után milyen lesz az élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Nem lesz világvége. Hazudnak, direkt pánikot keltenek!!!
2011. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim válasza:
szerintem végre kifogynak a nem megújuló energiák,és a megújuló energiát fogjuk használni, minden lebegni fog,szerintem tök jó lesz.
2011. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim válasza:

Szerintem túl sok fantasztikus filmet néztek.

Valóban egyre vadabb, kiszámíthatatlan az időjárás, de ilyen hamar nem vezet világvégéhez. Csak azoknak lesz világvége akik ott laknak ahol a katasztrófák történnek. Mi többiek csendben öregszünk tovább!

2011. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim válasza:
404, te nagyon beleélted magad a 2012 c. filmbe. Csakis spirituálisan fog megváltozni a világ, semmi világkatasztrófa nem lesz, legalábbis nem ilyen, amit 404 leírt.
2011. márc. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 Álló László ***** válasza:

Kedves attila6!


Nemtudom hogy 100 százalékosan igaza-e lesz 404-nek de bízom benne hogy nem. Biztosan valami változás fog történni de szerintem nem ekkora. Lehet pozitív lehet negatív irányba fog válozni. A negatív irány alatt nem teljesen 404 válaszát értem hanem a teljes világvágét,a "Nibiru" becsapódására gondolok. A pozitív irány alatt még jómagam sem tudok hogy mit értsek/várjak.

2011. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim válasza:
2012-ben nem lesz semmi csak több millio ember fog izgulni és több ezer meg fél a jövötöl és megöli magát. ha jol megnézitek hogy mikkora josolták meg a többi világvégét és ha jól emlékszek akkor én már 4 "világvégét" túléletem. szóval semmise lesz !!!! 404 túl biztos magába
2011. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim válasza:
jah és aki nem tudná (nem olvastam el minden oldalt de azért elmonDOOM mégegyszer ha már volt)É és D sarkon lévő jég ha elolvad ako max nem fog ott élni a jegesmackó. az a jég ami ott van az már most is kiszorítja a vizet igy ha elolvad ako szar se lesz!!!! nem fog nőni a vizszint
2011. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Semmi.

Piacra dobják a környezetbarát Trabantot.

2011. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

"Akkor Nostredamusnak megint igaza lesz. Hiába ő sose tévedett, most se fog."


Ha Nostradamusnak mindig igaza lett volna,akkor már lassan egy éve zajlana a harmadik világháború.

2011. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Hát skacok, én nem tudom mit higgyek. 404, és pontosan mikor kellenne felkészülnünk? Márciusban kezdjek el vásárolni? Egyébként én úgy tudom, hogy nem decemberben, hanem májusban lesz világvége. De szerintem nem lesz nagyfokú változás. Tudtok tényleges, ismert tudósok által kigondolt,nyomós érveket mondani? Vagy vmilyen weboldalom megmutatni? És pontosan mikor kellenne kezdenünk vásárolni? Vagy egyáltalán vmi változás lesz? A majákban naptárában nem hiszek, nekem tudományos tények kellenek, amiket tudósok tudnak bizonyítani.
2012. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!