Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 404, szerinted 2012 után...

Attila6 kérdése:

404, szerinted 2012 után milyen lesz az élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:19
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 404 ***** válasza:
60%

Én nem akarok veszekedni, csak megláttam a kérdést és szeretetből, csupa jóindulatból figyelmeztettem mindenkit hogy tiszta legyen a lelkiismeretem!


Kérdező! A világvége nem úgy jön hogy ezt hol hallottad, elég ha csak körülnézel. 2012-re a déli sarkon és az ésaki sarkon egy csepp jég sem lesz, tudományosan is be van bizonyítva. Az onnan elpárolgó pára felhővé alakul és a Föld kontinentális övezetein csapódik le. Ezért lesz a sok árvíz ami napjainkban már érezhető csak szét kell nézni. Később a globális felmelegedéstől pedig kialakul a szárazság, elfogy a víz. Ezt nem én találom ki, hanem követem a világ eseményeit. Nem úgy tűnik, mint ha a világ a jó irányba fejlődne de ha Te szerinted igen, mondj egy érvet, de olyat amit most is lehet tapasztalni ne olyat amit még nem lehet. Amit én mondtam azokat már most lehet tapasztalni.


A természet ismétli önmagát, ebben semmi hihetetlen nincs. Mióta a Föld létezik ez így van és nem lehet tenni ellene semmit. El kell fogadni hogy a föld átmegy a menetrend szerinti ciklusán. Ezt még tetőzni fogja a környezeti katasztrófák, a globális légszennyezettség az ózonjuk, a földrengések, szökőárak, árvizek stb...

Ezeket nem én találom ki hidd el, ezek tények, ezeket a tudomány sem titkolja. A felemelkedés elméletetek lehetséges, de az még odébb van. Előbb jön a Föld bosszúja. A Föld most haldoklik, az ember tönkretette és majd ha rendbe hozta magát, újjá éledt akkor semmi akadálya hogy felemelkedjetek vagy ahogy nevezitek.

2011. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Oké,akkor maradjunk annyiban,hogy 2012ben meglátjuk.:)Egyébként én nem akarok veszekedni.
2011. márc. 2. 19:48
 23/61 A kérdező kommentje:

A felemelkedés pedig nem elmélet!A globális felmelegedés pedig nem fogja ilyen gyorsan kifejteni a hatását(szerintem).Nem fog a víz rögtön elpárologni.(Remélhetőleg)



EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!

2011. márc. 2. 19:52
 24/61 anonim ***** válasza:

Én a kérdezővel értek egyet, ha lesz is valamikor katasztrófa, az nem 2012-ben, hanem többszáz év múlva lesz.

Igaz, hogy a Földön nagyon sok a szennyezés, stb., de attól még a Föld is "sokáig bírja". Természetesen fontos vigyázni a természetre, a környezetünkre.

2011. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 potion ***** válasza:
56%
úgyis a föld dönt majd
2011. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van.De a Föld sem akar megállni,hanem tovább akar fejlődni.
2011. márc. 2. 20:10
 27/61 anonim ***** válasza:

Valami nagy sebességgel közelít a bolygóhoz, már a NASA se titkolja bárki megnézheti a neten és kb két év mire ideér. Az 2012 decembere kb. pont. Ez az amire egyesek azt hiszik h a plejádok űrhajói, közben a nibiru sok kis asztreoidával amit vonz magához. Már meg is filmesítették.

http://www.youtube.com/watch?v=C9kjBm5wjvs&feature=related


404 a Nibiru befog csapódni sztd a földbe? mert a tudósok is ezen vitatkoznak hogy most be fog vagy nem fog.

2011. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

404 és te hogyan fogod mindezt túlélni? ,úgy érzem nyugodt vagy


hát ha ez igaz akkor én berosálok majd 2012ben...huh de nemjó

2011. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
33%
404 Page not Found
2011. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
10évre elegendő élelmiszer az legalább egymillió forintba kerül/per fő.....hmmmmm és akkor csak egyszer ettél egy nap.wow
2011. márc. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!