Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 404, szerinted 2012 után...

Attila6 kérdése:

404, szerinted 2012 után milyen lesz az élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
Nem lesz világvége.
2011. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
38%
ha lesz akkor sem kell sok vizet gyűjteni. kimész a -60 celsius fokba, berakod valamibe a kint gyűjtött havat, az felolvad és megiszod
2011. márc. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 19:41


Ha úgylenne mint ahogy 404 is mondta akkor azért nem figyelmeztetik az emberiséget mert nemakarnak pánikot kelteni... Olvastam 1 olyan választ is h Nostradamus nem tévedett soha. Ez nem igaz, sokszor őis tévedett és ami bejött aztse írta le egészen pontosan...

2011. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
A jövendőmondóknak ki kell találniuk egy újabb világvége dátumot, valami jó kis körítéssel, hogy hihető legyen,ahogy eddig is tették.
2011. márc. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

404! Szóval a 25-35 közötti egészséges emberek élik csak túl akiket megmentenek a bunkerekben, majd ezek az amúgy rendes emberek gyorsan csinálnak néhány gyereket akikért megölhetik a vízzel rendelkező társaikat, mert ugye a saját gyerekéért az is mindenre képes, aki egyébként rendes.

Huh, azt a betyárját,eljön a világvége, minden borzalmával és az embereknek máson sem jár az eszük, mint szaporodni. Értem, végül is logikus, népesítsük be a földet újra minél hamarabb.

2011. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de megint 6.9 milliárdra, mert akkor lesz is okunk félni. ;) Az emberiség fő bűne a túlnépesedés inkább ezzel kéne foglalkozni, mert ez tényleg probléma. Ez a probléma nem LESZ, hanem már VAN, tehát az ilyen problémákra kéne fókuszálni. Hozzáteszem pont nem a magyarok szaporodnak orrba-szájba, de van más is amivel kéne foglalkozni.
2011. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
51%

404, a világvége tavaly kezdődött, és most is van, ebben az évben, tőlem elvettek több, mint 3M Ft-ot a nyugdijlopás keretében, nem lehet véleményem a médiatörvény értelmében, és az Alkotmányt olyanok akarjak ujraírni, akik azt sem tudják, a mostaniban van-e preambulum vagy sem, soroljam még??? Nnna kérlek, ez a világvége.

És remélem, a 2o12-es év már a fideszviktátor nélkül kezdődik. Nem tudom, kikkel lenne jó, csak azt tudom, orbán és a sleppje takarodjon, mert ez a világvége, amit csinálnak.

2011. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Fideszviktáááátooor! Ez mekkora szöveg. Amúgy tök egyetértek veled.
2011. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim válasza:

[link]


Nézzétek meg ezt a linket....

Szerintem érdekes a sztorival kapcsolatban... tudományos alátámasztásokkal...

vélemény?????

2011. márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Aki ezt pontosan tudja,(előre)az hazudik!
2011. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!