Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érdekes álom szerinted mit...

Érdekes álom szerinted mit jelent?

Figyelt kérdés

Csak pár képre emlékszem ami megmaradt.Temetőben voltunk és a sírok helyett vagy mellett monitorok és gépek voltak...Mintha a sírt helyettesítette volna.Először ez jutott eszembe...tudom ez így baromságnak hangzik de nem lehet hogy a jövőt jelenti?Hogy megváltoztak az emberek,eltűntek az igazi érzések,kapcsolatok az életünkből.Sok kapcsolatot az internet helyettesít.Igazi barátságok már alig vannak..csak a virtuális világ.A közösségi oldalak amik a valós életet helyettesítik főként a fiataloknál..sokszor státuszt népszerűséget jelent vkiről..

Te mit gondolsz erről?


2011. márc. 1. 14:56
 1/8 anonim válasza:

Temető


- Általában: kiegyensúlyozottság, az életben átélt nyugalom, béke jele. Temetőben járni, ha ott kellemesen érzed magad: tiszta lelkiismeret, szép emlékek. Ha rémületet ébreszt: jogosan kapott szemrehányás, felróják hibáid. Temetőben eltévedni: tapasztalatlanság, kiforratlan érzelmek. Temetőben kinyíló sírok: feltépett sebek; emlékeid megrohantak; érzelmeid összekuszálódtak.


Ennyit tudok csak, de itt magad is megnézheted :) ---> [link] (csak a kulcsszót irdbe)

2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem tökéletesen értelmezted az álmodat...sajnos ez a valóság, a jövő...
2011. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Annyira röhejes, hogy valakik hisznek ilyenben... TE álmodod, tehát TE gondolod. Éjjel összerakod azokat az eseményeket, amik nem olyan régen történtek veled, ill amikről nem olyan régen hallottál, olvastál, láttad a TV-ben, stb, és így kijön egy baromság. Pl. néztél egy filmet, ahol temetők voltak, vagy nemrég voltál temetőben, és este gépeztél, és erre a kettő dologra gondoltál, és így összeraktad. Ennyi. Ennek minek mindig a jelentését nézni? Mekkora hülyeség... szánom azokat az embereket, akik komolyan veszik ezeket az álmos-könyves hülyeségeket...

És ha kiderül, hogy pl. a kígyó ravaszságot jelent? Akkor mi van? Mit érsz el ezzel? Vagy azzal, hogy tudod, hogy "kiegyensúlyozott" vagy? Te attól jobban fogod magad érzeni? Annyira szánalmas már ez a téma... egy nap minimum 10-szer kirakják, hogy: "Azt álmodtam, hogy kismajomként ugráltam, de kacsa lábam volt! :O Húúúúha! Na, vajon ez mit jelent?"

Gáz... kérlek foglalkozz értelmesebb dolgokkal. Köszikee

2011. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én azt gondolom hogy te egy kocka vagy:D De télleg:)
2011. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt kire értetted drága előttem válaszoló? :)

16:20 vagyok

2011. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kérdezőre:D
2011. márc. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nem vagyok gépfüggő akartam is írni közösségi oldalakon sem lógok negyedóránál többet.

Gondoltam felvetem ezt az apró mementót az álmomból és leírom a gondolataimat illetve megkérdezem mit gondoltok erről úgy azzal kapcsolatban amit írtam..mi a baj ezzel?Ez az oldal funkciója.Sokféle témával...

A hagyományos álmoskönyvekben én sem hiszek de attól még sztem szive joga vkinek foglalkoznia bármivel amivel érdekli.És saját maga dönthet is róla...

2011. márc. 1. 16:56
 8/8 A kérdező kommentje:
És nem is konkrétan az a lényeg amit leírtál vagy a temető jelentése...ez csak a kiindulás volt.Ha ennyire nem tetszik a téma menj át máshova ha már te kértél engem mivel foglalkozzak megkérlek téged is erre.Van ezer téma még itt.Jó szemezgetést.:)
2011. márc. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!