Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Nagyon érdekes.

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam, hogy gépezek és a monitor elkezdett lángolni. Később rájöttem, hogy én csinálom a lángokat. Azt hiszem a hajam is lángolt utána, és közben forró voltam, a térdemen éreztem a legjobban.. mintha vmi sárkány lettem volna. :) Sajnos anyukám felkeltett mert iskola, és így nem tudtam végigálmodni.. ez a lángolás mit jelenthet? Nagyon érdekelne!! Normális válaszokat, köszi előre is!

14/L


2011. ápr. 6. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Álmodtam már hasonlót én is.

Csak én a hangot irányítottam és ott volt pár veszett kutya,amik nekem jöttek volna,de olyan moagas hangfrekvenciát állítottam elő,hogy a kutyák feje atomjaira robbant.

Nekem meg se kottyant.

A fura az,hogy én is ma álmodtam ezt,mint te.

Szerintem ez azt jelenti,hogy álmodban rendelkezel a tűz elemi erejével,én meg a hangéval.

Szerintem (de nem biztos),a kettőnk álma valóra fog válni és irányítani tudjuk majd a két elemet.

Te mit szólsz ehhez kérdező? :)

2011. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hm érdekes hogy te is ma álmodtál ilyet :D de az furcsa, hogy én utálom a meleget, a hideget jobban elviselem. akkor miért nem jéggel álmodtam?
2011. ápr. 6. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastad valamikor mostanában a Breaking dawn-t? a monitor meg magától értetődik.

Az álmaink az emlékeinkből rakódnak össze.

2011. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint az Alkonyat 4-et? Nem olvastam.
2011. ápr. 6. 15:15
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: szerintem az anyád (nyugi nem anyázok,csak én sose mondtam,hogy anyuka) testét vette az igénybe az őrangyalod,mert lehet,hogy számodra valami halálrarémisztő dolog történhetett volt az álmodban,de ez már nem derül ki.

Ha szerencséd van,talán ma éjjel végigálmodod.

És ha sikerül (vagy ha nem) kérlek mondd el itt.

2011. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző és ez a válasz: én vagyok az,aki a kutyafej szétrobbanós választ írta.

Előzőből kimaradt,hogy lehet,hogy te a jég erejét akarnád magadnak,de a sors a tűz elemét szánja neked.

Szóval ez is azt jelenti hogy nem mindig azt kapjuk,amit akarunk vagy amire számítunk.

2011. ápr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

akkor végülis anyunak/őrangyalnak köszönhetem, meg a sulinak, hogy nem volt ijesztő álmom? :)

mindenképp leírom ha továbbálmodom, csak az a baj hogy általában reggel szoktam álmodni, azért emlékszem rá mindig. és reggel nincs olyan sok idő..


17:46

lehet hogy a tűz erejét szánják nekem. de az is, hogy csak szimplán melegen volt éjjel, és ez az álom így jött ki.

2011. ápr. 6. 18:08
 8/11 A kérdező kommentje:
vagyis reggel :)
2011. ápr. 6. 18:09
 9/11 anonim válasza:
Álomfejtéshez: [link]
2011. ápr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt írtam egy példát az álom kialakulásáról (2011.04.08, 03:26):

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1689760_

2011. ápr. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!