Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez az érdekes álom? Ijjeszt...

Mi ez az érdekes álom? Ijjesztő volt!

Figyelt kérdés

Na szóval mikor megfürdök mindig rohanok be. Ez már évek óta így megy, mert úgy érzem félek vmitől, mert a konyhában sötét van kb. mindig mikor megfürdök és jönnék be.

Úgy szoktam hogy rohanok és neki az ajtónak és akkor mindig hátra nézek közbe gyors becsukom az ajtót.

Álmomban:

Azt álmodtam hogy (most nem a fürdőből rohanok be a szobába, hanem csak úgy rohantam ennyire emlékszek)

rohanok befelé, be az ajtón gyors és mikor hátra nézek nagyon de nagyon megijjedek ott látok a konyha felől egy fehér fejet, mint egy szellem csak a feje volt és nézett erre fele, mármint rám. Én meg már rohantam volna be anyuék szobájába de gyors becsuktam az ajtót és ennyi. Ekkor felébredek és eszembe jutott hogy álmomban a fehér pólóm volt rajtam meg a pizsama gatyám, közben este terveztem előtte hogy majd holnap a fehér pólómba megyek a nyíltnapra, és álmomban is az volt rajtam.

Szóval vajon miért álmodtam ezt meg? Tudom hogy mindig rohanok be, de akkor is miért? Mit jelent ez?


2010. okt. 22. 20:02
 1/5 anonim válasza:
én egyszer beszélgettem az álmokról egy kutatóprofesszorral mert eléggé érdekes álmaim voltak. Azt mondta, hogy álmodban kilépsz a testedből és akár láthatod a múltat vagy a jövőt is. Elképzelhető, hogy a jövőt álmodtad meg. Velem is volt ilyen. Egyik este azt álmodtam, hogy sűrűn esik a hó, de előtte sehol nemvolt róla szó, hogy hó esés lesz, reggel mikor felébredtem szakadt a hó, pont mint álmomban, a kutyám lábnyomait is láttam a hóban, ahogy álmomban. Azthiszem ma reggel pedig arról volt szó a rádióban, hogy olyan erős tornádó sepert végig nemtudom hogy hol, hogy az autókat is felkapta. Na én előző este pont ezt álmodtam, hogy egy barátom elindult autóval és hatalmas vihar kerekedett, tornádóval, villámlással meg ilyenek. Érdekes volt nah
2010. okt. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én a múltamban nem láttam azt a szellemet, de most lehet azért volt benne a szellem, mert mindig félek az ottani sötétségtől.
2010. okt. 22. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem álmodban egyszerűen szembenéztél azzal, amitől tudat alatt félsz :)
2010. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én hallottam 1 jó álomfejtő oldalt [link] küld el ide is ennek az álomnak a történetét, talán ott többet tudnak segíteni :)
2010. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2010. okt. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!