Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az érdekes álom?

Mit jelent ez az érdekes álom?

Figyelt kérdés
Valami gyönyörű ligetbe értem álmomban, viszonylag valósághű fákkal. Volt egy földút, és a fák szépen behajoltak, de fény jutott oda elég. Oldalt is sok fa volt, szintén fényáteresztő. Egyszer megláttam egy nagy, szép fát, minden bizonnyal tölgy volt, de az oldalát két kamaszfiú vésegette, rajzoltak rá, ilyesmi. Mikor odamentem, láttam, hogy a fának "nem tetszett", pár perc múlva eltűntek a fiúk, és a fa magától kettétörött nagy reccsenéssel. Mit jelent?
2011. jan. 20. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

az a fa, a benned élö hímet ábrázolja, átvitt értelemben egy péniszt

valószínü hogy a jövöben el fog törni valakinek a pénisze

2011. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
FA (élő) - Siker, amire magad sem számítasz. Fára mászni: érdekeidet ügyesen érvényesíted. Fáról leesni: túlbecsülöd erényeidet. Őszi fa: megszépült emlékek. Dús lombú fa: becsület. Kivágott fa: nők álmában: kegyetlenség, férfiálomban: túl szigorú környezet.
2011. jan. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!