Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye, Titok,...

Vonzás törvénye, Titok, hisztek benne?

Figyelt kérdés

A magyar babonákban, hagyományokban sokszor pont az ellenkezőjét mondják:

El ne kiabáld!

Ne igyál előre a medve bőrére!

Ne vegyél előre babaruhát!

stb.


Ismertek még ilyeneket?


2011. febr. 15. 14:45
 1/9 anonim válasza:
91%
Ez a Titok című könyv csak arra jó, hogy a szerzője meggazdagodjon. Régebben is jobban ment azoknak az élet, akik pozitívan álltak dolgokhoz, meglátták mindenbe a lehetőséget, ez egyszerű életfelfogás. Lehet ezt mindennek nevezni, de maga a könyv egy "parasztvakítás". Ha pozitívan állsz dolgokhoz akkor mindenbe megtalálod a jót és mindent jobbnak is látsz, érzel majd. Nem kell ahhoz adott dologra gondolni:). Gondolhatok én is ferrarira de nézzük meg az utakon hányan járnak azzal:).
2011. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem, ez tényleg arra való, hogy a naív olvasókon meggazdagodjon a "kedves" szerző.

az meg tökre természetes, hogy aki önsajnálatban él, az nem halad előre, aki meg tesz valamit, az meg igen.

ebből nem kellett volna könyvet írni, meg közhelyekkel teli filmet forgatni.

2011. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Én csak nemrég ismertem meg ezt az egészet, de nagyon tetszik, és be is sikerül "vonzani" dolgokat, egyenlőre még csak a kisebbeket. :) Az egész alapja a pozitív gondolkozás. Rosszabb nem lehet tőle az életed, csak jobb, hogy ha elkezdesz pozitívan gondolkozni.

2011. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BlackSword ***** válasza:
49%
Nem... De ahogy az első válaszoló is írta az ilyen könyvek csak azért vannak, hogy a szerzőnek jó sok pénzt hozzanak... Ugyanez a kategória a hogyan légy gazdag kategóriás könyvek is... Semmi értelme nincsen...
2011. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Ne hallgass a kétkedőkre. A Titok c. könyv és film(ami mellesleg ingyenesen letölthető, tehát semmilyen hasznot nem hoz a benne szereplőknek és semmilyen kiadónak) egy létező jelenségről beszél, modern és kissé tudományos köntösbe dugva. Lényegében a "mágiáról" beszél, és hidd el, beválik, ezt én saját magam tapasztalatából mondom. A vonzás törvénye igenis létező dolog, nyugodtan ki lehet próbálni, nekem kézzelfogható dolgokat hozott ez, igaz nem egyik pillanatról a másikra.


Marivs

2011. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jah a film a teleshop es egy c kategorias szekta szinvonalat hozza, persze, hogy ingyenesen letoltheto:)


jah nem hosz hasznot jaja. SZerinted a probahetvege az autokereskedoknek nem hosz hasznot? hisz ingyen probalod ki a verdakat az meg benzin, meg munkaero, meg reklam...


Nyilvanvaloan kozvetetten termeli a szektamovie a hasznot a keszitojenek, amikor valaki megnezi, azt mondja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hat akkor megalmodom a lottootost, oszt bejon. Majd nem jon be, es elkezd a temabavago irodalmat beszerezni, hogy hatha rosszul gondolt a 4 dekkes yachrtra ami azota sem jon.

2011. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nem értem, min próbálsz veszekedni. Sem a film, sem a könyv nem említ semmilyen olyan dolgot, ami miatt "szektásnak" lehetne nevezni, a keresztény egyház pl sokkal több és nagyobb kárt okozott már a világban, mint ez a felfogás. Igazából felesleges ezen vitatkozni, van akinek bejött, van akinek nem, nekem bejött, és kész. Itt részemről a vita lezárva, nem válaszolok több hozzászólásra.
2011. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
ebben nem hinni kell, hanem megtapasztalni
2011. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a teleshop zzinttel teljes mértékben egyetértek.
2011. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!