Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ott egy páratlan...

Miért van ott egy páratlan láb a képen?

Figyelt kérdés

:D

A legelső sorban, a középső,kék nadrágos lánynak 4 lába van:D Pedig senki nem állt mögötte,emlékszem,mikor ezt a képet készítették még kb 10 éve.

Mindenesetre furcsa.Nincs megszerkesztve,profi fotós készítette még osztályképként.

[link]


2011. jan. 28. 23:14
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Tegnapi vagyok, az éjjel is lámpánál alvós... megint égő lámpánál tudtam csak aludni, jó lenne már rájönni, mi van ezzel a képpel, mert nagy lesz a villanyszámlám XD

Nem bírok rájönni, mi lehet!

2011. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
Tényleg!Ez tűnik eddig a legvalószínűbbnek,hogy lehet,a fotós kiretusálta a srácot,de a lábát kifelejtette.
2011. jan. 30. 19:41
 53/60 anonim ***** válasza:

19:35-ösnek!

Nem azt mondom, hogy elképzeldet, azért szálltam rá én is a témára, mert látom, hogy ott van. Keresem a racionális magyarázatot...

az elképzelést úgy értettem, mint az optikai csalódásoknál: mindenki úgy látja, mintha ott lenne a láb, mert a képen teljesen úgy látszik. De a valóságban nem volt ott, csak egy előhívásbeli hiba, mert bénán retusált a fotós.

Legalábbis én szeretném ezt hinni, mert nem akarok megint a kutyával aludni.

2011. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
Nem mondjátok hogy ettől a kis képtől féltek?? Amúgy megint a 13 éves lány vagyok: Ha egyedül laktok akkor jogos, de én nem félek tőle. Szüleim itthon vannak meg a bátyáim természetesen
2011. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
valaki elbújt mögötte, mi is csináltunk ilyet, mi evvel a probléma?
2011. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Simán félek ettől a kis képtől, mert nagyon élénk a fantáziám. Kiskoromban is sokat féltem, nem mertem kinézni az ablakon sötétedés után, meg ilyenek. Aztán volt egy kopogószellem az albérletben, ahol laktam (ketten laktunk), meg ilyenek.

Szóval ha látok egy ilyet, beindul a fantáziám, és vécére se merek kimenni.

Amúgy a retusfotós vagyok. Ja, és ciki, nem ciki, 22 éves nagy ló.

2011. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, világ életemben féltem, szekrénytől, tükröktől, hiába tudom, hogy hülyeség! nem tudok változni, pedig már én se vagyok gyerek, férjem van, nemsoká babám is lesz, mégsem tudom abbahagyni a félést. irigykedem arra, aki nem fél, komolyan :(
2011. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

"Ja, és ciki, nem ciki, 22 éves nagy ló."


13 éves vagyok: Nem ciki, a félelem nem korra válogat. És nem is attól lesz valaki ember mert fél valamitől. Ugyhogy nyugi, semmi ciki nincs ebben

2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
rosszul írtam= nem azért lesz valaki ember mert nem fél semmitől. (bár olyan ember nincs aki semmitől nem fél)
2011. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

:-) Nem tartom amúgy cikinek, vagyis igyekszem kordában tartani...

No, akkor miben maradunk, mi van a képen?

2011. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!