Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ott egy páratlan...

Miért van ott egy páratlan láb a képen?

Figyelt kérdés

:D

A legelső sorban, a középső,kék nadrágos lánynak 4 lába van:D Pedig senki nem állt mögötte,emlékszem,mikor ezt a képet készítették még kb 10 éve.

Mindenesetre furcsa.Nincs megszerkesztve,profi fotós készítette még osztályképként.

[link]


2011. jan. 28. 23:14
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
én a lépcsönél utolso elötti sorban a csikos polo(tobbszinu..) jobban félek
2011. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:

Szellem.

A szürke pulóvernek hitt dolog a lány hátára "omló" haja, csak a fény úgy törik meg rajta, mintha szürke lenne. A feje teteje is a fénytől tűnik szőkésnek.

2011. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:

Öcsém horrorfilmet néz a földszinten, felszűrődnek a neszek, szóval ez most baromi ijesztő.

Néztem én is, mi lehet, nekem photoshopnak tűnt, mert olyan a lány mögötti bal láb, mint a mellette álló srácé, egy ügyes ember odateszi, én is "csináltam már szellemet" a képre.

De ez elég régi kép, és nem hiszem, hogy ezzel szórakoztatod magad, hogy minket f.satsz belfele.

Nem tudom. Akkor hogy nem tűnt föl nektek? Meg a fotósnak?

2011. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

Nekünk feltűnt,akkor is néztük,hogy ki lehetett,de az osztálytársaim közül senki nem emlékszik rá,hogy ott állt volna valaki.

Nem photoshoppolt,azt se tudom,hogy kell használni.És hát ugye ez ez papír fénykép,amit úgy fényképeztek le és múltkor felrakta oszitársam facebookra és lementettem:)

2011. jan. 30. 00:26
 35/60 anonim ***** válasza:

Kérdező, te azt hiszed, hogy szellem? Hülyeség lenne, mert miért csak a lába látszódna? :) Mint már írtam... és a háta mögött üresség van, szóval ott van valaki. Arra meg ne hagyatkozz, hogy páran nem emlékeztek arra, hogy mi volt tízen éve.

A megfejtés: vagy photoshop (ha nem te, hát más csinálta), vagy valaki elbújt.

Ennyi.

2011. jan. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
19:18-nál a pont.
2011. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
26 gyerek van a képen (4edikben vagy nemtudommikor) hányan voltatok ?hány lány-fiu?- ird föle a nevüket(+egy listárol huzd ki aki megvan) és akik hiányoztak azokat is, és ha +1 ember nemtalálod akkor ő van rajta
2011. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
27* vannak a képen félreírtam
2011. jan. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

elmagyarázom hogy mi lett ezzel a képpel csinálva:


Minden gyereknek az első sorból előre van rakva a keze. De ennek a bizonyos kék nadrágos lánynak hátra van rakva a keze. Na igen, de van egy kis hely a mögötte álló és a kék nadrágos lány mögött.


megfejtés:


A kislány fog egy kampón egy nadrágot és két cipő alá raktak. Mindenki szinte szefós fejet vág a képen. Sokan nevetnek is. Szóval a kép kamu, de ötletes kérdező. Jó fantázia

2011. jan. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:

Mi?:D

Hahah,sajnálom de nem ez nem így volt.Ez egy tök normális osztályképnek indult,ráadásul a másik változaton(mert van még 1 ugyanilyen osztálykép,csak más "pózzal"),ott meg már nincs semmilyen láb a kislány mögött.És ugyanannyian vagyunk ezek a képen,mint a másik változaton.

2011. jan. 30. 12:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!