Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ott egy páratlan...

Miért van ott egy páratlan láb a képen?

Figyelt kérdés

:D

A legelső sorban, a középső,kék nadrágos lánynak 4 lába van:D Pedig senki nem állt mögötte,emlékszem,mikor ezt a képet készítették még kb 10 éve.

Mindenesetre furcsa.Nincs megszerkesztve,profi fotós készítette még osztályképként.

[link]


2011. jan. 28. 23:14
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

ma 12:43, ott a pont, szerintem elképzelhető. Annyira nyomin áll az a láb, de nem jöttem rá miért.


Kérdező, akkor mondd már meg, te minek hiszed azt?

2011. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs:)Szellemnek nem.Hiszek a szellemekben,de nem hiszem,hogy fényképen meglehetne őket örökíteni:)Szerintem valami hiba csúszhatott be a fényképezés során.Másra nem tudok gondolni.
2011. jan. 30. 13:29
 43/60 anonim ***** válasza:
nem rég írtam hogy szerintem is csak hibás a kép és kész. van egy családi fotónk ahol öcsémnek szellem keze van. pedig nincs ott senki, egyszerűen elmosódott a kép az előhívás során vagy nem tudom.. a profi fotósokkal is megesik...
2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

"ma 12:43, ott a pont, szerintem elképzelhető"


12:43 vagyok: Sokáig tartott még rájöttem. Tuti valami ilyen,mert kép hiba nem lehet mert látszik rajt hogy az egy farmer nadrág és egy sport cipő

Ezmeg csak ilyen trükk lehet :))

2011. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

Mégis hogy engedhetne meg egy ilyet az osztályfőnök?:D Szerintem a fotós sem tolerálta volna.

Mondtam,hogy ilyen nem volt,valószínűleg valami képi hiba.

De tippnek nem rossz amúgy,okos:)

2011. jan. 30. 18:48
 46/60 anonim ***** válasza:
de én még sosem láttam olyan képhibát, ami szemmel láthatólag egy sport cipő, és egy farmer nadrág. Mert ha van egy kép hiba, akkor egy elmosodott kis valami lenne ott. De nem egy szabályos láb. Ti láttatok már ilyet??
2011. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Jogos:D

Viszont elbújni sem bújt el senki,mert akkor a többi képen viszont már látszódna az elbújt személy.

2011. jan. 30. 19:07
 48/60 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező!! Főleg hogy hiszek neked, hogy nem áll ott senki. Majd még gondolkozom hogy mi lehet
2011. jan. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:

A horrorfilmes vagyok.

No, gondolkodtam ezen, és hajlok a képhibára.

Mivel papírkép, és profi csinálta, biztos retusált egyet-kettőt rajta (most nem arra gondolok, hogy kiretusálta a srácot, de a lábát ottfelejtette).

A nagyimék esküvői képét is megretusálták, viszont mivel a fotós profi volt, csak ügyetlen, mindenkinek olyan a feje, mint egy ufónak. fölfelé meg lettek nyújtva a koponyáik, és ettől ilyen emeletes fejük lett.

Az meg, hogy lábnak, nadrágnak meg cipőnek tűnik, már csak optika és fantázia kérdése.

2011. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

:D de én nem képzeltem be a nadrágot és a cipőt, tényleg ott van látom!! Ugye kérdező??? Az egy kék sportcipő és egy sötétkék farmernadrág :))

De elég jó a retusált sztorid :D

2011. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!