Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van ott egy páratlan...

Miért van ott egy páratlan láb a képen?

Figyelt kérdés

:D

A legelső sorban, a középső,kék nadrágos lánynak 4 lába van:D Pedig senki nem állt mögötte,emlékszem,mikor ezt a képet készítették még kb 10 éve.

Mindenesetre furcsa.Nincs megszerkesztve,profi fotós készítette még osztályképként.

[link]


2011. jan. 28. 23:14
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a citrom színű fölsős morci. :)
2011. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

Nem talált:)

De amúgy ha állna valaki a lány háta mögött,akkor le kellett volna guggolnia,mert nem hiszem,hogy a lány feje tökéletesen eltakarná a másik illető fejét.Szerintem ez valószínűtlen.Viszont ha leguggol,akkor már a vállnak hitt testrész sincs jó helyen,mert jóval arrébb kellene lennie és lentebb.

Vagyis nem tudom,ez nagyon fura egy beállása kellene,hogy legyen az illetőnek:D

2011. jan. 28. 23:58
 23/60 anonim ***** válasza:
Ha terpeszben áll akkor alacsonyabb, egy alacsony gyereket simán eltakar az a lány.
2011. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
Nincs ott négy láb, csak a lépcső látszik!
2011. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
Vááá lehet hogy csak mert ilyen késő van de ez most baromi ijesztő!
2011. jan. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
Én úgy látom,hogy a kék nadrágos lány mögött áll valaki,és behajol a barna pulcsis mögé,azért látszik a barna pulcsisnál a szőke haj és a másik csajnál meg a lábak.
2011. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
szerintem meg egyszerűen szar lett a kép azt kész. nekem is van olyan képem ahol öcsémnél van egy "szellem" kéz. pedig az az övé csak a kép biztos elmosódott vagy valami..
2011. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
egész éjjel ezen törtem a fejem, de nem jutottam semmire. ha ez nem vicc, akkor vidd el egy szakértőhöz, keresd meg az oszitársakat, hogy ők hogy látják, hogy emlékeznek... észveszejtő, nálam egész éjjel égett a villany ez miatt a kép miatt :D
2011. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:

kerdezo: te most csak viccelsz ugye?


egy fikarcnyi ketsegem sincs arrol, hogy egy szoke gyerkoc all a leanyzo mogott. NINCS. nem azert mert meg akarom magyarazni, hanem azert, mert tisztan latszik. Ha legalabb ketseg ferne hozza, de nem.


latszik a feje és a valla. Magadat, vagy a valaszolokat nezed "special kid" nek?

2011. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:
Senkit nem nézek hülyének kedves utolsó.Szimplán meglepett a kép,mert régebben is már néztük az osztálytársaimmal,hogy ki lehet,de akkor sem találtunk rá választ.Most megkérdezem őket megint:)
2011. jan. 29. 15:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!