Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ugye nem vagyok egyedül és ti...

Ugye nem vagyok egyedül és ti is kiléptetek már a testetekből?

Figyelt kérdés

Eddig senkit nem találtam, valakivel szivesen elbeszélgetnék erről. Halálközeli ill. testenkívüli élményesek jelentkezését várom. És akit nem érdekel az ne írjon, sz@r olvasni bunkó válaszokat:/

Ez is olyan témakör itt, mint a többi...


2011. jan. 19. 10:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha három hétig nem ettél,akkor nem csoda,hogy kiléptél a testedből. Ebben az állapotban már az ember szervei nem működnek normálisan,hallucinál és könnyen éhenhalhat.
2011. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De volt olyan is, hogy mások asztráltestét láttam, meg ők az enyémet, szóval az is ijesztő volt...de a tudatom a testemben maradt... vagy megosztott tudatállapot volt, mert félig emlékszem, mintha ott lettem volna a temetőbe, de ketten láttak, szóval a szellemtestem látták...ilyen valakinek esteleg???
2011. jan. 19. 11:56
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Nehezen hihető, hogy aki ilyen mértékű relevációban részesült, az a gyakorikerdesek.hu-n forgatja a fejét. Szerintem egyszerűen csak nagy a képzelőerőd vagy hülye vagy. Esetleg egy kicsit mindkettő.
2011. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Csak szokásos módon szoktam kilépni, elalvás előtti állapotban érzem, hogy kicsit a testem fölött vagyok, és olyan érzés, mintha nem párhuzamosan a testem vonalával, hanem kicsit ferdén. Különleges élményeim nincsenek, csak álmomban, de az más kategória. Nem lehet esetleg, hogy álmodtad, vagy mikor történt a temetői dolog? Ahogy írták, nagy eséllyel hallucináció is lehetett, mert éhezés hatására már pár nap után teljesen normális a hallucináció, ez bizonyított, és utána is nézhetsz erről szóló oldalakon. Ennek ellentmond, hogy láttak a temetőben.

Megkérdezhetem, hogy hogy néz ki az az asztráltest, szellemtest? Hátha találkozok vele, felismerjem :D... viccet félretéve, komolyan érdekel!

Egyébként nem értem, miért okozol akkora gondot anyádnak, h 3 hétig nem eszel? Javasloml h amit nem szeretnél, ha veled tennének, te sem tedd mással, mert ugye nem szeretnéd, ha a gyereked azt sem tudod, él-e?


11.47

2011. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer kiléptem a testemből és fejberúgtam magam.
2011. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hogy birtad ki h 3 hétig nem eszel!? Máshogy is kilehet lépni? Hogyan kell?
2011. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Gondolom betegség miatt nem evett.
2011. jan. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
most is az asztráltestem ír neked, én a wc-n ülök.
2011. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
én szivensen kilépnék de egy lány testébe hogy kirpobálhatsam hogy a lányoknak mien a maszti
2011. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
~~˘` ''!= hülye vagy!! ł
2011. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!