Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktál Tai-chi -ni? Használ...

Szoktál Tai-chi -ni? Használ valamit neked?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a számukat szoktam hallgatni, és megnyugtat, használ igen :)
2011. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne szoktam 3om Tai Chi stilust tanulok Tai Chi Chuant Yang Tai Chit es Chent Tai CHit hasznos dolog megnyugtato es megtudod vele vedeni magad ha megerted atechnika alkalmazasat !
2011. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*En
2011. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én durván másfél éve csinálom, (előtte is csináltam kb ugyanennyi ideig, de abba kellett hagynom) és sokat használ. A testtartásom is javult, energikusabb, nyugodtabb, erősebb vagyok. Olyan izmokat is megmozgat, amiről eddig nem is tudtam, hogy léteznek :D

Szóval csak ajánlani tudom.

2011. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is csináltam 3 honapig de nem éreztem semmit aztán abbahagytam a poén hogy most meg hiányzik és érzem hogy újra kellene csak lusti vagyok:-)


amúgy én egy David Caradine dvd-t vettem és arról tanultam be nem tudom milyen tipus az de nekem tetszett

2011. jan. 16. 20:45
 6/12 anonim ***** válasza:

20:30-as vagyok... szerintem, ha van lehetőséged menj el egy csoportba. Sokkal többet tud nyújtani, ha élőben ott van veled az, akitől tanulsz, kérdezhetsz, és a többiek jelenléte is sokat segít (páros gyakorlatok, stb...)

A DVD-t nem ismerem, gondolom az alapok ott is megvannak, de szerintem nem tudja helyettesíteni a csoportot/mestert, legalábbis eleinte, míg pontosan elsajátítasz ezt-azt...

2011. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó ötlet csak aza a gond hogy nincs ilyen a környéken vagy ha lenne is kemény pénzeket kéne fizetni érte
2011. jan. 17. 17:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak Tej-Csi -zni.
2011. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amugy szerintem is menj csoportba ha birsz neha de vannak az internetem is megbizhato forrasok amugy en konyvbol is sokat tanultam a Yang Taichi-rol nemsoka lesz egy vizsgam belole :)
2011. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De ez nemhinnem hogy Ezoteria temakor lenne :)
2011. jan. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!