Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nem használ a vonzás...

Miért nem használ a vonzás törvénye? Azt mondták hogy minden kívánság teljesül!

Figyelt kérdés
Tényleg hittem benne, de újra és újra megcáfolódik :( Pedig tényleg megfogadtam az összes tanácsot amit mondtak hogy teljesüljön a kérésem :( És nem akar összejönni :(
2011. márc. 3. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha szabad megkérdeznem: Miféle kívánságot fogalmaztál meg magadban?
2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy összejöjjek egy bizonyos személlyel. A filmben meg a könyvben az van hogy ezt is be lehet vonzani :( És azt hiszem hogy valami elkezdődött, de ma megemlített valakit akivel össze szeretne jönni :( Ezek szerint mégse működik...
2011. márc. 3. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván azért nem jössz össze vele,mert nem ő az alkalmas neked,hiába akarod. Valószínűleg nem lennél boldog vele.

És mivel tudatosan mindig megcáfolod magadban azzal,hogy "ez mindig megcáfolódik",nem is fog sikerülni.

Ugyanis ez úgy működik,hogy nem elég kívánni,elképzelni,beleélni magad... kell,hogy legyen benned egyfajta realitásérzés is: kell ez nekem?Valóban ő kell? Valójában mit is akarok?

Ráadásul a Vonzás Törvénye hiába létezik,hiába használjuk,vannak sorsszerű dolgok,amiken nem lehet változtatni,hiába küszködünk.

Mikor kezdted el a vonzást? Mennyi időt adtál neki? Mert ha mondjuk 2 hete kezdted el,de közben semmit nem teszel az ügy érdekében,csak vársz,akkor cseszheted (már elnézést).

Lehet,hogy a sorsod nem mellé van megírva. Ilyenkor se szabad elkenődni,egyszerűen el kell fogadni. És lehet,hogy ha nem görcsölsz ezen,sokkal jobbat kapsz.

Tapasztalatból írtam.

2011. márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Vagy csak egyszerűen f.szság az egész..
2011. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez azért nem így működik. Tényleg szükséged kell, hogy legyen rá és nem elég, hat te azt hiszed. Ráadásul alkalmasnak kell válnod rá. A mágnes sem azért vonzza a vasat, mert vonzani akarja, hanem azért, alkalmas rá.
2011. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Tyler913 ***** válasza:
100%

Egyreszt:nem teljesul minden kivansag,ez nem ilyen egyszeru.Olyan dolgok,amelyeket az elmed nem fogad el realisnak (pl. tudok repulni) nem fognak teljesulni.

Masreszt:egy masik embert csak akkor tudsz bevonzani,ha o is "nyitott ra",tehat nem tudsz valakit magadhoz kotni akarata ellenere.A vonzas torvenye legfeljebb csak segiti,hogy talalkozzatok,es megteremtodjon a lehetoseg arra,hogy osszejojjetek,ha a masik fel is akarja.

2011. márc. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

"Miért nem használ a vonzás törvénye?"


mert hülyeség.

2011. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

s vajon akivel össze akarsz jönni, az akarja e? ha nem akarja, akkor azért nehéz lesz a menet...egyébként is nem érzed ezt kicsit önzőnek? lehet ezért nem jön össze...képzeld csak el, ha mindenkinek az önző vágyai teljesülnének...elég komoly kis káosz lenne...meg van is, csak fizikai úton teljesítik vágyaikat...te is vágyadat akarod teljesíteni? a vágy hiányérzeten alapul...aminek jövőbeli kimenetele van...a vonzás törvénye meg élből arról szól, hogy már itt és most tudd, hogy a tied, hiány nélkül...biztosan figyelmesen olvastad, amit erről az elvről leadtak? :)


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. márc. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
KB két hete kezdtem el a vonzást. Érdeklődik amúgy irántam, mindig mondja hogy van köztünk valami különleges. Csak nem tom hogy sikerül-e bevonzzanni....
2011. márc. 4. 17:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Képzeljétek el nagyon is létezik a vonzás!! De hát persze aki csak így ide böfögi hogy ,,mert hülyeség" hát annak persze hogy nem válik be mert nem is próbálkozik.Mert az ő agyának ez már túl sok lenne.

Egyébként kérdező ha igazán hiszel benne(pozitívan állsz hozzá),hidd el sikerül!

2014. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!