Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a DEZSAVŰ...

Mi a véleményetek a DEZSAVŰ érzésről? Szerintetek igaz lenne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 10:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

James Redfiled könyvek:

A mennyei prófécia

A tizedik felismerés

Shambhala titka


A második szól erről is.

2011. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Kalos válasza:

Egyik nap velem is volt mikor 1 nap 2x kellett mennem melózni :D

Bár ez negatív dezsavú érzés, mert jobban örülnék ha 10.-én 2x kapnék fizetést :P:D

2011. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Akik a tudományos álláspontoknak hisznek.

A tudomány messze le van maradva a valóság mögött. Gondoljunk csak arra, hogy régen úgy gondolták, hogy a Föld lapos. Vagy már 1000 éve is volt elektromosság (villám), de senki sem tudta, hogy az mi, sokan ma sem tudják vagy nem értik. Pár száz éve még senki sem tudta, hogy az emberi test hogyan épül fel. Vagy, hogy az atomokban energia van.

A tudomány még elutasítja a szellemgyógyászatot, az Aura létezését és még nagyon sok mindent. Miért? Mert nem tudják tudományosan megmagyarázni, műszerekkel, gépekkel megmérni, kimutatni. Sajnos a tudósok eléggé korlátoltak tudnak lenni ezeken a területeken.


Azért, mert valamit nem értünk vagy nem ismerünk (tudományosan nem tudjuk megmagyarázni) még nem jelenti azt, hogy az nem úgy van és el kell utasítanunk.


Velem is többször megtörtént már, hogy előre láttam a történéseket. Kb 5 sectől-fél percig előre. Ezt nem tudja az agyam bemesélni nekem.

2011. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Dettyna22 válasza:

Volt nekem egy időszakom, amikor gyakran -hetente 3-4szer- volt deja vu érzésem, de nem csak látásra korlátozózott: még az érzés amit éreztem, minden pontosan ült. Nem tudom miért, de mindig gondolkodtam rajta. Arra következtettem, hogy lehet hogy "az életünk előre megtervezett", azóta talán nem volt. Engem megnyugtat, ha érzem, mert akkor sejtem, hogy jó ösvényen vagyok.

Én a tudományos magyarázatról most hallottam először, de nem igazán érdekel, van amit tudományosan nem lehet megmagyarázni, ahhoz hit kell. Nem vagyok babonás meg semmi ilyesmi, de még vallásosnak sem mondom magam. Mindenesetre nagyon élvezem ezt az érzést :D

Egyetértek 26/F LastOne.Left -tal, szerintem is megálmodtam, mert néha tudom, hogy mennyivel régebben álmodtam meg.

További szép napot. :)

19/L

2011. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, sokat lehet tanulni belőlük. És elgondolkodtatóak. :)
2011. jan. 18. 22:13
 26/33 anonim válasza:
Velem volt már többször is.
2011. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:

igaz az biztos...


még régebben velem is megtörtént suliban dogát irtunk és én semmit se tanultam rá.... de előző éjjel előre álmodtam az egész napot még aztis hogy eggy öreg csávó hasraesik a buszpályaudvaron... a dogával kapcsolatban előtte még sosem álmodtam előre... és ugy voltam vele hogy mivel semit sem tanultam a dogára igy vesztenivalóm nincs.. és azt irtam amit álmomban és ötös lett... azóta is van hogy előre álmodok van hogy egész napot van hogy csak részleteket de én erről tudom hogy álmodom...

2011. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
nekem minden nap van ijen.
2011. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Biztosan igaz. Nekem nagyon sokszor van ilyen. Lehet volt egy előző életünk...
2011. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem több féle van. Velem általában csak a kép, meg úgy a tárgyak elhelyezkedése, meg a mozdulat amit csinálok az ugrik be, szóval velem inkább a szemem szórakozik. De álmok is lehetnek, mert nagyon sokszor volt, hogy valamiről beugrott az álmom egy részlete (nem pont ugyanaz a helyzet). Meg szerintem nem előző élet, hanem a felmenőink emlékei. Hallottam, hogy a DNS tárolja az őseink ösztöneit, illetve ritkán emlékeit és ezek villanhatnak be nekünk
2011. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!