Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Dezsavü sokk! Lehetséges?

Dezsavü sokk! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Tapasztaltatok már azt mintha egy dolog megtörtént volna?tudom h ez a dezsavü meg minden de velem nem akárhogyan.sétálok az utcán és meglátok egy eseményt h például tök ismeretlen emberek beszélgetnek és mintha már vhol láttam vna ezt a jelenetet v ha anyum mond valamit akkor ugyan ez vagy ha megyünk vhova.és tök az jön le nekem belőle h ezt mintha álmodtam volna.és már évek óta megy napi szinten.szerintetek mi lehet ez?
2011. aug. 2. 16:08
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Dejá vu. Semmi többet nem kell belegondolni.
2011. aug. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát gondoltam h úgy kell leírni csak nem úgy írtam.
2011. aug. 2. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen lehet, hogy a deja vu tényleg abból adódik, hogy valaha megálmodtunk előre valamit, valami jelentéktelen eseményt, amit el is felejtettünk ébredés után, de tudat alatt megmaradt.És mikor a valóságban is megtörténik a megálmodott esemény, akkor hirtelen ráébredsz, hogy ezt valamikor álmodtad már.
2011. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tom Benko ***** válasza:
Inkább abból, hogy az agy minden emléket elraktároz, még az álmokat és a fantáziálást is, aztán ha valami hasonló történik, felszínre kerülhet az emlék.
2011. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!