Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a DEZSAVŰ...

Mi a véleményetek a DEZSAVŰ érzésről? Szerintetek igaz lenne?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 10:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Velem sokszor megtörténik,azon kapom magam hogy ez már egyszer megtörtént velem. Nem tudom eldönteni hogy csak álmodtam e,vagy tényleg voltam e ugyan ebben a szituációban.
2011. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Az első véleményét osztom én is. Velem is történt már meg ez.

Rájöttem, hogy ez már megtörtént valamikor, és sokszor "előreálmodtam" a dolgot.

21/N

2011. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%
Biztosan igaz. Nekem nagyon sokszor van ilyen. Lehet volt egy előző életünk...
2011. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, de nem tudom eldönteni,hogy álmodtam vagy megtörtént!!
2011. jan. 12. 11:25
 5/33 anonim ***** válasza:
97%
"A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból. A leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja hipnózissal sikeresen előidézte a jelenséget. Ugyanez a kutatócsoport beszámolt egy vak emberről, aki szintén átélte a déjà vu-t halláson, szagláson és tapintáson keresztül. A vizsgálatoktól azt várják, hogy jobban megértsék a memória működését. Chris Moulin brit kutató és csapata szerint az emlékezet pillanatnyi zavara okozza."
2011. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Konkrétan volt egy érzésem, hogy az a szitu már megtörtént, amiben éppen akkor voltam benne./ Képek villantak be/ És előre / láttam/ éreztem, hogy mi fog következni. Ami később hasonlóan meg is történt.Kíváncsi lennék arra,hogy mitől van ez az érzés. Ti mit gondoltok? Nektek volt már ilyen?
2011. jan. 12. 11:33
 7/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az utolsó bejegyzésre reagálva írom, hogy amit én konkrétan előre megéreztem pár nappal később történt meg.
2011. jan. 12. 11:36
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:31 vagyok.

Én is sokszor hittem már azt, hogy ezt pár napja már átéltem, de aztán ha gondolkodok rajta akkor rájövök, hogy nem, csak úgy érzem.

2011. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Részemről én a tudományos magyarázatnak hiszek, magyarul az agy becsapja önmagát.

Az pedig, hogy megérzel valamit és az történik az nem dejavu, mivel nem egyezik azzal az érzéssel, hogy "ez már egyszer megtörtént".

2011. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, dezsavű érzéssel, bevillanó képekkel látom a dolgokat és pár nap múlva a szitu hasonlóan történik meg.
2011. jan. 12. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!