Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mit jelenthet? Egy fénykép...

Az mit jelenthet? Egy fénykép magától eldőlt?

Figyelt kérdés
Évek óta ott állt és hátra fele volt döntve,de előre fele dőlt.Én nem hiszek ilyenekben,de én ilyet még nem láttam,hogy csak magától eldöl egy fénykép úgy hogy 90 fokos szögbe volt hátra döntve.És nem lefele csuszott,hanem előre dőlt!
2010. dec. 21. 14:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én értem hogy mit mondtok,de egy kép ami hátra van döntve 90 fokba a hogy büdös francba tud előre fele dőlni???????

Ahhoz nagyon nagy földrengésnek vagy robajnak kellene lennie!Mert ahhoz elég nagy lendület kell,hogy 90 fokos dőlésből előre bukjon!!Egyedül vagyok itthon már hónapok óta és nem porolgattam meg ilyesmi,senki nincs itthon rajtam kívül,aki hozzá nyulhatna!

2010. dec. 21. 15:47
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Peston!


Szerintem úgy gondolta a 90 fokot,hogy a kép közel áll a függőlegeshez!Elvégre a szögmérő tetején is a 90 fokos szög látható! :)


Egyébként a normális állás ilyen: /

2010. dec. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Peston ***** válasza:
100%
15:50 Végső szempontból nem mindegy, hogy a kép, vagy a letámasztója áll 90 fokban, az tény. Bár maga a kép is állhat 90-ben, ha a 0-át így tekintjük: - Na de all-in-all: kellett, hogy valami hatás érje: leverték, meglökte valami, stb., mert az, hogy valami paranormális cselekmény történt, nos... kb. 1%, amit inkább szegény gyerekek támogatására költenek. Konkrétan ott is álltál, és láttad, hogy dől, vagy csak azt láttad, hogy előredőlve van a kép? Volt más a házban, aki ledobhatta, lelökhette? Vagy a huzat, amit fentebb írtak?
2010. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!