Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy néha...

Más is érzi úgy, hogy néha szinte magától jól megy valami, mint a "karikacsapás", máskor meg csak tökölődik az ember és nem megy semmi?

Figyelt kérdés
Munkafolyamatok szervezése vagy magánéletben elvégzendő feladatok egymásutániságában. Nem tudom mit tegyek, sokszor van, hogy szinte "magától" megtalálom a helyes utat, szinte adja magát az eredmény, egyik a másik után. Máskor meg "nyögve nyelek" minden csak olyan kierőltetett, mesterkélt és nem is az igazi. Hogy kezeljük az efféle szituációt?
2010. okt. 12. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy az az alkalmakkor, amikor nem megy simán ez a dolog, éppen valami aggaszt, vagy valami lelki gondod van? éppen nyomaszt valami esetleg? hmm?


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, h időnként minden nagyon jól megy, szinte semmi erőfeszítéssel sikerülnek a dolgok, így volt ez két éve, végre megfogant a rég várt kisbabánk, férjemnek hirtelen megemelték a fizetését, egy rég elfeledett adósságot visszakaptunk, egészség is volt, majd mikor egy éves lett a kisfiam, jött minden, betegség, haláleset, pénzügyi gondok, el kellett adni az autónkat stb...


Most kb 3-4 hónapja ismét programozni próbálom az életem, lassan talán alakulnak is a dolgok.

2010. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pelgrim ***** válasza:

Első válaszoló (tegnapelőtt 16:56) pontosan rámutatott az okokra.


Egy vidám elfogulatlan hálás lelkiállapot az, ami a mennyek kincstárát kinyitja nekünk. Ezt azonban nem lehet programozni mert hiába próbálkozunk az okokat rendezni háttérben a gondolattal, hogy ha azokat rendbe hoztuk, akkor mindig minden jól fog menni, mert éppen ez az egyik ('ragaszkodó' / 'ragadozó') gondolat a háttérben az ami e dolgokat elzárja előlünk.

2010. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!