Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mit jelenthet? Egy fénykép...

Az mit jelenthet? Egy fénykép magától eldőlt?

Figyelt kérdés
Évek óta ott állt és hátra fele volt döntve,de előre fele dőlt.Én nem hiszek ilyenekben,de én ilyet még nem láttam,hogy csak magától eldöl egy fénykép úgy hogy 90 fokos szögbe volt hátra döntve.És nem lefele csuszott,hanem előre dőlt!
2010. dec. 21. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Csukd be az ablakot, biztos nagy a szél.
2010. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egér, huzat... még ha évek óta ott is áll, port csak szoktál törölni nem? ha meg 90 fokos szögben áll jó hogy eldől...
2010. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elment a ház előtt egy nagyobb jármű pl. Nálam is előfordult már ilyen. Nevetséges,hogy állítólag értelmes emberek mindenbe szellemeket magyaráznak!
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy böszme nagy, rosszindulatú szellem volt, akit a Plejádok és a Reptoidok küldtek egyenesen hozzád, mert téged választottak ki médiumnak, hogy közvetítsd a kis egyszerű, buta földi halandóknak a démonvilág igéit.


Ezt akartad hallani, nem?

2010. dec. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy szellem!De már elég régóta ott áll a fénykép és elég messze van az út a háztól!Ráadásul most állok egy nagyobb utazás elött és rossz érzéseim vannak!Lehet csak kombinálok,de mint mondtam nem hiszem azt hogy szellem,csak hátha van valami jelentése!
2010. dec. 21. 15:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod a helyzetet csak kombinálsz.Évek óta ott állt?A port nem szoktátok törölni? Nem lehet hogy rosszul lett visszaállítva törölgetés után?
2010. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha törölgetésnél csak néhány tized milimétert megmozdul,máris kibillen a tökéletes egyensúlyból.Onnantól kezdve elég egy kósza fuvallat,egy hangosabb fingás,egy jól felcsavart hangszóró,vagy egy távoli teherautó.Esetleg egy minimális földmozgás.Miskolcon és környékén volt nem rég.Mindennek van reális magyarázata! :)
2010. dec. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán nagyobbat dobbantottál a szekrény közelében.Megbotlottál,hirtelen léptél egy nagyot.Leejtettél valamit a földre.Ezek rezgéseket keltenek,és egy ilyen instabil helyzetben lévő,alacsony tömegű tárgyat átadnak a gravitációnak! :D
2010. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont az a baj, hogy régóta ott állt és vetemedett a keret, vagy a támaszték. Esetleg valami nagyobb jármű ment az utcán és kicsit megremegtette (tud, mint mikor elhalad egy kamion és még az üvegek is csörömpölnek a vitrinben), aztán már csak idő kérdése volt, hogy eldőljön.

Én először erre tippelnék.

Ha úgy érzed, valami jelentése van, akkor gondolkozz el a képen látható személyeken, vagy helyen, hogy nem foglalkoztat-e velük kapcsolatban valami.

2010. dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Peston ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést precízebben is megfogalmazhattad volna. 90 fokban van hátradöntve?


Normál képállás: I

90 fokos döntés: _


Na már most, ha egy kép FEKSZIK, hogy a fenébe tud eldőlni? Vagy most mi van? Amúgy ha tényleg valami paranormális esemény történt volna: ugyan mi bizonyítaná? Vakvágány ez, ilyeneken gondolkodni.

2010. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!