Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérdés! Mi a francot keres...

Zozo86 kérdése:

Kérdés! Mi a francot keres Attilla kardja bécsben? Ez az igaz magyaroké a miénk! Isten kardja! Hm?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 23:07
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
nem tudom mi igaz mi nem de a bizonyíték az bizonyíték a sok piramisban találtak székely rovásírást... előttem kettővel írónak igaza van ő már felfogta a dolgokat legalább, elvették a múltunkat nincs jövőnk ennyi lehet dumálni ilyen olyan törivel a bizonyítékos a jól gondolkodókat igazolják , de lehet téved sok francia angol mongol kínai tudós biztos unatkoztak csináltak nekünk több ezeréves tárgyakat annyi idejük volt... ez a mai társadalom töredéke annak a gondolkodás módnak ami több tízezer évvel ezelőtt itt volt. technikailag fejlődünk, szellemileg süllyedünk. a feltétel nélküli szeretet ezen a bolygón örökre álom marad mert itt csak az érdek a pénz és a piac meg a politika diktál. egy faj vagyunk nem tartunk össze nagyot néznek a tanítóink ha majd visszajönnek egy nagy szemétlerakót találnak majd a föld helyén. nem tépem a szám ha valaki rájön arra amire sokan akkor jó ha nem akkor meg csak szaladgáljon a szánalmas mókuskerekében, részemről téma lezárva
2010. dec. 16. 11:11
 22/34 anonim ***** válasza:
11%

Te rasszista mocsok! Nem vagyok zsidó, ha erre gondolsz, miszter Nem-használok-vesszőt-mert-minek. Mert te színmagyar vagy, mi? Közlöm veled, hogy olyan nincs. ennyire kevert népség, mint itt a Kárpát-medencében, nem nagyon van máshol. Mi a kórság az az Atatisz szigete? A hunok egyiptomiak? Hát te hülye vagy! A hunok mongolok. Én legalább tudok magyarul, ami rólad nem mondható el. Képzeld, ismerem a rovásírást, sőt az Ogham-írást, a Malachim írást, a Theba írást, a cirill betűket, a hiraganát, a katakanát és a görög betűket.

Milyen pápa irtotta ki a majákat? Szerintem rád férne némi törilecke, húdemagyar barátom!


"Technikailag fejlődünk, szellemileg süllyedünk"

Hát nem is csodálom, ha ilyen emberek szaladgálnak szerte a világban, mint te.

2010. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Úristen.
2010. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
ahogy látom fele olyan magyar se vagy mint én vagy a rendesebb emberek... meg rád férne egy szövegértési tanóra is kedves rasszista barátom xD... magyarok sosem voltak egyiptomiak XD annyira bunkó vagy hogy az már világít :D de ne aggódj miattam szín kitűnő lett az érettségim és olyan helyen fogok dolgozni amiről te csak álmodozhatsz... legalább annyi értelme volt hogy jól felidegesítettelek :P látom még nőnöd kell agyilag xD olvass kicsit többet XD ne csak a sörhasad növeszd a híradó(média-terror) elött :D, de mondjuk midnent elhiszel amit eléd raknak látszik milyen csőlátásod van XD
2010. dec. 17. 10:26
 25/34 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=9cvxaYjgl-U

http://www.youtube.com/watch?v=uwbDvhzZLxk

http://www.youtube.com/watch?v=WfhoHcD1bcA&feature=related


legalább bunkókám nézd meg :D kulurálódj, ezzel a régebbi magyar törivel foglalkozik pár mongol,francia,amerikai,brit tudós is, azok meg okosabbak mint te...nem tudom te meg a magadfajták mire tartják magukat, de majd ha végre rendesen feltárnak mindent, majd a híradóból fogod hallani és az unokád ezt az igazi törit fogja tanulni majd elhiszi a csőlátású beton fejed...

2010. dec. 17. 10:36
 26/34 anonim ***** válasza:

Használj már vesszőt, te szerencsétlen! Na és te vajon mennyire vagy magyar? Vagy csak magyar szeretnél lenni? aki magyar, az tud magyarul írni. És nem hisz el mindent, amit a tévében lát. Ki mondta, hogy a magyarok egyiptomiak voltak? Én? Neked vannak szövegértési problémáid, de annyira elvakult vagy, hogy észre sem veszed. Szín kitűnő érettségi? Kizárt dolog ilyen nyelvtani tudással, vagy pedig bunda. Azt is nehezem hiszem el, hogy egy érettségizett felnőtt emberrel vitázom, mikor a szinted inkább egy általános iskolás tanulóé. Még hogy nekem van csőlátásom! Kedves barátom, azt hiszem, meddő vita ez, mert nem tudsz meggyőzni mindarról, hogy amit elmondasz, igaz. Amit magadról állítasz. Nem hiszem én ezt a színkitűnő érettségit, ne is haragudj! Az, hogy honnan jöttek magyarok, NEM TUDJUK pontosan, több elmélet is létezik. Ezek között van a sumér rokonság, a finn-ugor kérdés, mások szerint az etruszkok a rokonaink, megint mások szerint a hunok (mongolok), de olyat is hallottam már, hogy a Közel-Keletről származik a magyarság.

Meg fogom nézni a belinkelt videókat, mert nyitott vagyok - ami rólad nem mondható el, mert te csak a saját véleményed szajkózod, és ha valaki ellentmond, kegyetlenül lehurrogod.

"kulurálódj" <-- Ez mi? A szó, amire gondoltál, az a kultúra, és szükséged van kultúrára, hogy megtanuld leírni azt, hogy kultúra.

2010. dec. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10%

"ahogy látom fele olyan magyar se vagy mint én vagy a rendesebb emberek"

Mert szerinted, aki nem ért veled egyet, az nem magyar? Te viszont még agymosott is vagy.

2010. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Biztos valami jobbikos kis forradalmár. Az a fajta, akit még a jobbik is letagadna, ha tudna róla. :D
2010. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
És tudjátok, mi lesz az a jó állás, amiről mi csak álmodhatunk? Biztos politikus lesz!!!
2010. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy magadba beszélsz XD nem gáz szerintetek ? xD ilyenkor megerősítésre vársz ? XD szar már neked :D sosem lennék más zsírján élő, idegen ország érdekét néző, maffiózó vállalkozó=(politikus)...
2010. dec. 22. 15:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!