Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kérdés! Mi a francot keres...

Zozo86 kérdése:

Kérdés! Mi a francot keres Attilla kardja bécsben? Ez az igaz magyaroké a miénk! Isten kardja! Hm?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 23:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nem volt pénze az álamnak és eladta
2010. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem zavar,Attila nem magyar volt,hanem hun király!
2010. nov. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Na utolsó , A hunok a mi őseink, persze nem vagyok valami jó tőriből remélem jól tudom,


A magyarország rövidítése már országokban HUN, ebből talán meg értheted.


Egyébként meg érdekes , nem tudom mit keres ott, egyáltalán mióta van ott? És ha az egyszer a magyaroké , akkor hozzák haza a magyarok. Persze Magyarországnak nincsenek olyan múzeumai mint Londonnak, Franciaországnak , meg ilyenek, De a kérdésedre én is szeretném hallani a választ. Mit keres ott?

2010. nov. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Mintha nálunk nem lenne semmi külföldi.


Ilyenek a múzeumok. Az egész világon minden ország szarban lenne, ha vissza kellene adni az összes dolgot, ami nem az övék.

2010. nov. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Egyet értek utolsó!!
2010. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

"nem vagyok valami jó tőriből"


Akkor magyarázd meg hogy Atilla 500 körül halt meg hogy a büdös francban lehet hogy 400 évvel később jöttek ide a magyarok az hogy lehet? Hunor és Magor neked egy személy?

2010. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz akkor jogosan lehet a kard Bécsben. Én részemről itt a témát lezárom. Pedig meg esküdtem volna, hogy a hunok a magyarok ősei.
2010. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Biztos ott hagyta valaki hátában, mikor ott járt.
2010. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

épp úgy, ahogy a koron át is zálogba adhatták.. mitöbb, annak idején igen hosszan tárolták amerikában...

szerencsére már itthon van.


Atilla kardjának is itt lenne a helye, jól látod.


Vannak olyan történeti feljegyzések, melyek két nagy törzsre bontják az őseinket, ezek egy része korán elindult nyugatra, míg egy másik sokáig maradt még Ázsiában.


Én személy szerint biztosra veszem a testvérséget, még ha nem is feltétlen közös származást értve ez alatt: a régi időkben szokás volt, hogy testvériségek születtek barátságokból, tiszteletből. Elvétve még ma is akadnak ilyenek. A vérszerződésünk is ilyen példa, így két, eltérő származású nép is lehetett testvér.

2010. nov. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
az tuti hogy a hunok az őseink és ataiszról származnak, és hogy mi találtuk fel az írást, mién volt a kelet. de hogy mit képzelnek az angolok és stb népek hogy egy nép kincsét fogják és viszik pl egyiptomi kincsiket mire fel viszik el? és ha én fognám és elvinném a királynő koronáját csak úgy?
2010. nov. 30. 20:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!