Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a tapasztalatomról? (Testelhagyás/alvási paralízis)

Figyelt kérdés
Most mondhatnám hogy csak azok írjanak már, akik hisznek a testelhagyásban, de hiába, úgyis lesznek hitetlenek is. Na szóval: már évek óta megesik, hogy olykor nem tudok mozogni elalváskor, de ez most egy kicsit érdekesebb, furcsább volt. Hajnalban lefeküdtem aludni, és arra "keltem", hogy valahol szól a zene. Rendesen hallottam, ahogy szól. Felébredtem megnézni, hogy hol szól, de aztán rájöttem hogy nem is szólt sehol. Visszafeküdtem, és megint hallottam a zenét. És közben nem tudtam, hogy "alvási paralízisom" van, vagy akárminek is nevezzük. Pedig eddig éreztem mindig rögtön. Ugye mondanom sem kell, hogy az egész nem volt álomszerű, hanem teljes valóságnak tűnt. Nos amikor visszafeküdtem, akkor már egy idő után rájöttem, hogy mi a helyzet. Nem tudtam mozdulni, előjöttek a kis zúgó hangok. Utána felültem. Én a fizikai testem nem, de éreztem ahogy felülök. És láttam is - nem úgy, mint ahogy a szememmel szokam, de láttam. Utána mikor "viszakerültem", meglepetten vettem észre, hogy én valójában végig feküdtem mozdulatlanul. Az érdekes még az hogy ez az egész nagyon hosszú ideig tartott - pedig ez a bénultság nálam maximum 1 perc szokott lenni. Ti éltetek már át hasonlót? És szerintetek ez, hogy elnyomtam a félelmeim, és próbálom megtapasztalni ezt a tudatállapotot, lehet-e káros hatással rám?
2010. nov. 29. 15:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Digo!Hallottam már ilyen találkozásokról,alakokról,akikről írsz.Többen említették őket és hozzáértőbbek szerint ezek valami féle szellemi vezetők,állítólag mindenkinek van ilyen vezetője,de nem mindenkinek sikerül velük kapcsolatba kerülni.Ők mindíg figyelnek minket és igyekeznek segíteni.Olyasmik lehetnek,mint az őrangyalok.Egy könyvben is olvastam ilyen csuhába öltözött,kellemes kisugárzású lényről,aki egy halálközeli élmény alkalmával jelent meg egy illetőnek ,segítő szándékkal.

Én az általad említett alakokkal nem találkoztam,de találkoztam ehelyett másokkal.Egyik kilépés közben egy távoli ismerősöm jelenlétét tapasztaltam,váltottunk pár szót és közben valahonnan zene szólt.Másnap ez az ismerős felhívott és elmondta,hogy éjjel velem álmodott és a tapasztalata teljesen megegyezett az enyémmel.Nos,ez is egy nagyon érdekes élmény volt és ez is bizonyítja,hogy ami történt valós volt,bár nem fizikai síkon.

Aztán volt olyan is,hogy valamilyen "asztrál lénnyel" találkoztam.Teljesen emberi megjelenése volt és igazán vonzó,csak a tekintete és viselkedése volt különös,nem igazán emberi.Ezért gyanús,hogy valami szellem vagy démon lehetett.Kék fény vette körül(mint általában mindent az asztrál dimenzióban).Őt meg is érintettem és így is teljesen valóságosnak tűnt.Vele kétszer találkoztam testen kívüli élményben,egyszer álmomban,de mindig rossz szándékú volt.

Egyszer pedig egy kislány jelent meg,nagyon régies öltözetéből,hajviseletéből arra tippeltem,hogy szellem lehetett.Sajnos ő sem volt jó szándékú.Ez után a látogatás után pár hétig szokatlan jelenségek történtek itthon.Különös zajok,megmagyarázhatatlan módon tönkremenő tárgyak,meg egyéb szerencsétlenségek.

Hát,talán ezek voltak a legemlékezetesebb találkozásaim,volt amúgy több is,de azok nem annyira említésre méltóak.

2010. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

érdekes dolgokat írtatok. :)

köszönöm a válaszokat. szerintem majd én is ki fogom próbálni ezt a "kifordulós" technikát.

és amúgy ha belegondoltok, akkor mennyi kaput megnyit az ember előtt egy ilyen tény, hogy lehet élet fizikai test nélkül is. és "kint" még lehet látni más életet is.

most hirtelen olyan példa jutott az eszembe, hogy egy mélytengeri hal összeszedi minden erejét...és egyszer csak kiugrik a vízből, kint van a levegőn 1-2 másodpercig, és közben meglát egy halászt...és visszaesik. :D

és a halnak is olyan hihetetlennek tűnne, hogy a levegőn is lehet élet? hogyhogy nem fulladt meg az a "lény"? és akkor lehet az a lény nincs egyedül...és ki tudja milyen nagy a "levegő" odakint....stb (persze a többi hal nem hinne neki) de ő tudná az igazságot. :)


ha belegondoltok, akkor ki tudja mekkora lehet a valós asztrális világ...ki tudja mennyi élet lehet benne és mivel itt a földön is körbevesz minket ez a világ, és mégsem látjuk, lehetséges, hogy több másik bolygón is létezik ilyen élet...vagy épp mindegyiken. vagyis szerintem nem kell bolygó az asztrális térben.

meg elhunyt rokonokat, ismerősöket is meg lehetne keresni talán...vagy történelmi alakokat...stb


talán hihetetlennek tűnik ez a sok ötlet egy olyan embernek aki még nem tapasztalt ilyet, de aki már "kint" volt, annak szerintem teljesen egyértelmű az, hogy ahova mi "kirándulunk" más lényeknek az lehet az otthona.


Szép napot mindenkinek!

2010. dec. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

köszönöm 07:31 válaszát, ment a pont!

Ami még fura ezzel az egésszel az a természetes érzés amit az ember érez egy-egy kilépés után. Úgy értem, nem érzem úgy, hogy az élmény nem volt normális, és tuti megőrültem, hanem olyan természetességgel fogadom, mintha csak levegőt vennék. Ez valószínű azért lehet így, mert a tudatunk tisztában van vele, hogy mi képesek vagyunk erre, és a természetünk része a dolog, szóval semmi rendkívüli nincs benne. Fura ezt mondani, de tényleg ez az érzésem.

2010. dec. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem vajon sikerülne a "kifordulás",ha még sosem történt velem hasonló dolog,mint amiket ti leírtatok?Vonzónak hangzik számomra.Lehet ennek később bármi rossz következménye?
2011. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Gyerekek nagyon örülök hogy rátaláltam erre a fórumra,azt hittem csak egyedül vagyok,de látom nem így van hála istennek! :) Amiket néhány hozzászóló leírt,dekára ugyan az mint az én élményeim,és nekem is először paralízisem volt,majd abból következett a testelhagyás , de amiket páran leírtatok arról hogy szép lassan elkezdessz "kifojni" a testedből a furcsa homályos látás,de mégis tudod mi van körülötted az hogy valamikor nehéz megmozdulni,valamikor meg repülsz...azok a furcsa alakok akiket látsz néha magad körül,és mintha ők nem is látnák hogy látod őket, mindíg olyan érzésem van...

Az hogy néha énis túlgurulok,és leesem az ágyról a földre és nem bírok megmozdulni,mármint az asztrál testel,egyre jobban hiszek benne hogy ez valami "természetfeletti" dolog lehet,hiszen ha mindenkinek hasonló tapasztalatai vannak akkor biztos hogy nem csak az agy szüleménye az egész....

A legszörnyűbb hogy a barátaim előtt nem beszélhetek róla,mewrt csak leégetném magam,a legszebb hogy annó mielőtt tapasztaltam volna,egy ilyen beszámolót hallva tutira debilnek néztem volna az illetőt

2013. szept. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!