Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis vs. Testelhagyás?

Alvásparalízis vs. Testelhagyás?

Figyelt kérdés

Többször volt részem alvásparalízis szerű dolgokban. De nem hiszem hogy csak annyi volt. Egyszer itthon maradtam suli helyett és feküdtem az ágyon. Hallani kezdtem azt a jellegzetes zúgást meg a bénulás és jött az a gondolat hogy látni akarom a barátnőmet. Erre olyan érzés votl mintha a a suliba mellette álltam volna, és láttam h melyik terembe volt és milyen szinű terítő van az asztalon (ebédlő is egyébként) Hallottam a hangját is..

Megkérdeztem utána a barátnőmet ezekről és stimmelt amit láttam... Szerintetek?


2010. aug. 19. 22:41
 1/4 kayl18 ***** válasza:
100%
nekem egyszer volt paralízisem, durva volt, bár nem ijedtem meg csak azér kimentem a konyhába és felkapcsoltam a villanyt:D na annyi volt az egész, hogy úgy volt, hogy éjszaka felkeltem 2 másodpercig tartott a dolog és mikor felkeltem, éreztem, hogy pont az alvás és ébrenlét határán vagyok, mintha tényleg igaz lenne az hogy alvás közben a lélek kilép a testből, na és akkor abban a 3 másodpercben kinyitottam a szemem nagyon sötét volt, mivel éjszaka volt:D és a szoba sarkában, mármint a felettem lévő sarokban ott volt egy alak, de csak annyit láttam hogy sötét szürke, ilyen csúnya fej volt és csak a fejet láttam, elég furcsa volt, na de no para, mindenkivel előfordul:D
2010. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kayl18 ***** válasza:
100%
jah és ezt csak akkor láttam mikor az alvás és ébrenlét határán voltam, ilyen nagyon ritkán fordul elő egy ember életében, ezt hívják alvás paralízisnek, tesómé durvább volt, ő azt érezte hogy lenyomja valami az ágyban és nem tudott beszélni, ezt a legkönnyebb megmagyarázni, na de ha érdekel valakit az rákérdez:D
2010. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez elég durva.:D én probáltam multkor megszólalni de nem tudtam mint a rémálmokban kb. olyan homályos lett midnen mint amikoregyszer rosszullettem a melegbe és nagyon fura érzés volt...
2010. aug. 19. 23:32
 4/4 anonim válasza:
én kb 5 éves koromtól vagy 10-13ig volt alváspaalízisem ha ezt annak lehet nevezni: kinyittottam a kezem és nem bírtam mozdulni, és olykor látni véltem egy fekete párducot ahogy felém ugrik hogy elharapja a torkom ürességet éreztem a szívemben és a tüdőmben mintha nem lennék és egyszercsak megmozdultam. nekem ez volt kb5-13 éves koromig. már régen nem volt csak olyan érzésem hogy nem tudok mozdulni de nem féltem semmi, visszaaludtam és utánna már minden ok volt :) EZ A HÉTEN HÉTFŐN IS VOLT :) de ez utóbbi szerintem testkilépés
2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!