Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a testelha...

Hogyan kezdjek neki a testelhagyás gyakorlatának?

Figyelt kérdés

biztonságos módszerekre gondolok, amivel elkezdhetném gyakorolni. Esetleg valakinek bármilyen tapasztalat ?? pozitív/negatív...

minden esetben vissza lehet térni a testbe?



2011. márc. 24. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Zoltán kvantumfizikus válasza


I-doser

2011. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Hova készülsz amúgy, ha kimész a testedből?
2011. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
asztraluatazas.lapunk.hu
2011. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Majd ha kiléptél a testedből lemész nekem a kisboltba kenyérért? nekem nincs kedvem... köcce
2011. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg meditáció közbe felállni anélkül hogy izmod mozdulna. próbálj meg kilépni a testedből, esetleg megnézni a tarkódat. vagy a fene tudja, régebben olvastam hasonlókat de már nem emlékszem igazából a tuti módszert akarsz akkor azt mondom szerezz be valami olyat amit a sámánok használtak :)
2011. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

A legegyszerübb az, ha tudatos álomból projektálsz. Azaz miután rájöttél, hogy álmodsz a fizikai testedre koncentrálsz. Lehet, hogy csak felébredsz, de valószílüleg alvási paralízised lesz, és ha nyugton maradsz és nem kezdesz el stresszelni, hogy nem tudsz mozogni, akkor onnan már gyerek játék elhagyni a tested.


Vagy megpróbálhatod meditáció közben elhagyni a tested. Ez már egy kicsit nehezebb, és kell hozzá egy kis előképzettség is. Itt az a lényeg, hogy a tested 100%-osan ellazítsd, és teljesen gondolat nélkülivé válj(ez beletelhet jópár hónapba mire sikerül). Az se árt, ha csinálsz elötte légzés technikákat, csakra tisztító gyakorlatokat. Gyakorlatokat nem írok, ha komolyan érdekel az OOBE akkor úgy is kutakodsz még a témában.


Nah, de ajánlok neked egy jó kis könyvet, sok hasznos infó van benne, és nem is hosszú. Netről ingyen letudod tölteni.

Robert Bruce - Értekezés az Asztrálprojekcióról

2011. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Dr. Bruce Goldberg - Asztrálutazók kézikönyve

Ez kell neked

2011. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Nekem egyszer sikerült - véletlenül. Úgy 15 évvel ezelőtt. Otthon egyedül sötétben táncoltam, majd leültem a földre, de az már csak a testem volt. Csodálatos. :) Sajnos soha többé nem sikerült...
2012. ápr. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Bármit is írjanak nem veszélyes és mindenképpen visszatudsz menni. Főleg ha kezdő vagy és rágondolsz a vissza menésre már azonnal ott leszel! ÉS az asztrálutazók kézikönyvét ne olbvasd el mert az nem a testelhagyás ról szól hanem arról az asztrális dimenzióról ahol a gondolatok vannak. és a képzelt lények. Az asztrálutazást olvasd el richard webstertől
2013. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat a késői reakciómért, minden normális választ köszönök!:)

Kedves #8-as! Ezután az élmény után hogy kerültél vissza fizikai testedbe, és mennyi időt töltöttél kinn?

Kedves #9-es! Írnál nekem bővebben erről az említett asztrális dimenzióról? Ahol a gondolatok, ill. képzeletbeli lények találhatók. Nagyon érdekel! Privátba is lehet.

2013. nov. 1. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!