Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a testelha...

Hogyan kezdjek neki a testelhagyás gyakorlatának?

Figyelt kérdés

biztonságos módszerekre gondolok, amivel elkezdhetném gyakorolni. Esetleg valakinek bármilyen tapasztalat ?? pozitív/negatív...

minden esetben vissza lehet térni a testbe?



2011. márc. 24. 14:47
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia!

8-as vagyok. Bocs, csak most láttam a kérdésed. Fogalmam sincs, h mennyi időt töltöttem "odakint", de kár, h akkor még egyáltalán semmit nem tudtam erről, mert akkor messzebb mentem volna kicsit. Szerintem max. pár perc lehetett, de tényleg nem tudom, mert ott megszűnik az idő. Úgy kerültem vissza, hogy hallottam, h anyu hazajön, és fordul a kulcs a zárban. Egy pillanat alatt visszajöttem. Neked azóta valami sikerélmény? :)

2014. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is bocs hogy későn írok... majd írok neked erről a dologról de most asszem megyek aludni
2014. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!