Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyire találjátok azt...

Mennyire találjátok azt furcsának, hogy egy ember képes úgy ugatni mint egy kutya?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam képes ugatni, de szó szerint. Nem tudom menyire lehet ez furcsa vagy hogy másik is tudják-e ezért tettem fel ezt a kérdést.
2010. nov. 19. 14:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha Napóleon reinkarnációja akarok lenni, milyen hangot kell kiadnom? :$
2010. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
ez is jol utánozza az állatokat 1:30 másodperctől http://www.youtube.com/watch?v=fY_5NDO8ySQ
2010. nov. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyák nem így gondolják (nem úgy ugat, mint egy kutya, ahogy egy kutya sem úgy sír, mint egy ember, ha szűkül).
2010. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

OOOOO! Hát én imádom az ilyen embereket! :-)

Én ismertem egy ilyen lányt, tényleg úgy ugatott mint egy kutya, még visszhangzott is, és rátett még egy lapáttal, négy kézláb járt. Olyanokat röhögtem rajta, hogy már fájt mindenem! Bárki aki látta szintén röhögött rajta. Nyávogás, röfögés, mekegés az mindenkinek megy gyengén.

2010. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amúgy egy kérdés: mennyire kutya? Kutya pózban szereti csinálni? :D
2010. nov. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sztem vérfarkas lesz belőle:D
2011. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!