Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az idő csak illúzió, és...

Az idő csak illúzió, és minden egyszerre történik? Ti szoktatok ilyeneken gondolkodni? Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%

-ez h.lyeség.

-nem szoktam.

-nézzél kevesebb szkifit.

2010. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem egyszerre történnek a dolgok, hanem csak úgy történnek, időtől függetlenül. Olyan fogalom, hogy idő, csak azért létezik, mert mi kitaláltuk. Valójában azonban nincs ilyen.
2010. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Én nem is tudom már annyit gondolkodtam rajta hogy teljesen összezavarodtam:D 1. válaszolo NEM nézek scifit csak tod én ilyeneken gondolkodok memrt engem ez érdekel.. ennyi. Attól még lehetséges nem?
2010. nov. 18. 20:37
 4/28 anonim ***** válasza:
32%

- nem

- nem

- most a sok észlény majd avval jön, hogy de jó, hogy valaki gondolkodik ilyeneken is meg a többi szentfazék ökörség. Szerintem simán ne filózz hülyeségeken vagy olyanon, amit úgyse értesz meg soha. Ugyanolyan unalmas téma, mint a: hova tágul az univerzum, mi van a halál után és társai.

2010. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Meg az is érdekes hogy pl tegyük fel a történések szépen sorban történnek meg de akkor hogy keletkezett a világ? miből? vagy mindig volt de az meg hogy lehetséges?:S hát sehogy!
2010. nov. 18. 20:39
 6/28 anonim ***** válasza:
41%
az elméleted szerint pont aközben jön létre a világ miközben én a válaszomat írom?
2010. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ezek nem hülyeségek, mondjuk tom hogy nem jövök rá soha de ezek akkor is olyan dolgok amiken ellehet gondolkodni. Bár nem ez köti le 24 órában a figyelmem, szal ugy különösebben nemis számít mert változtatni úgysem tudok rajta.
2010. nov. 18. 20:42
 8/28 A kérdező kommentje:
Lehetséges nem?:D bár az hogy mikor jött létre a világ meg hogyan, az még egy másik dolog... olyan szar hogy sosem tudjuk meg.. :D
2010. nov. 18. 20:43
 9/28 anonim ***** válasza:
21%

Jaj ne fárasszál már. A te világmegváltó agyalásaid már eszébe jutott pármillió embernek, mégse lettek szebbek/jobbak tőleé shiába kérdezgetek, lehetséges-e,

1) honnan szopjuk mi azt ki

2) kit érdekel, mert soha nem tudod meg

2010. nov. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Észrevettétek már, hogy általában az első pár válasz meghatározza a többit is? Ha valaki azt írja, hogy jajj ez milyen hülyeség, akkor rögtön elkezdi a többi is. Persze, ha azt írták volna előbb, hogy hú de érdekes, akkor olyan válaszból lenne több. Bocsi az off-ért Kérdező.


Egyébként azt hiszem, a második voltam.

2010. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!