Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Rh negatív vércsoportot...

Az Rh negatív vércsoportot tényleg az idegenek hozták létre?

Figyelt kérdés

"Egyes tanulmányok szerint ugyanis mindenkinek, aki Rh negatív vérrel rendelkezik, földönkívüli ősei vannak. Vagy legalábbis olyan, akinek belenyúltak a DNS-ébe.

A modern tudósok legtöbbje nem fogadja el ezt az elméletet.

Azonban néhány érdekes kérdés nem hagyja nyugodni az emberek nagy részét: miért van az Rh negatív vérrel élőknek extra csigolyája, miért magasabb az intelligencia-hányadosuk és alacsonyabb a testhőmérsékletük?

A téma egyik neves kutatója Robert Sepehr egyik könyvében arról ír, hogy a földön 612 főemlős faj és alfaj ismert – melyet a Természetvédelmi Világszövetség is elismer – ám egyiknek sincs RH negatív vércsoportja. Valamint arra is rávilágít, hogy minden királyi család RH negatív vércsoporttal rendelkezik, és a földönkívüliek által eltérített emberek nagyrészének is ilyen a vére."


[link]



júl. 20. 17:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
A közérthetőség kedvéért Oraphim-Hathorok-Jézus vérvonal..
júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

Az A rh +

Az vajon milyen eredetű?

És a 0+?

júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
6%

12: Az én vagyok - Nagymacska lélekesszencia,Őrzőfaj és harcosok - (részben állati hibrid) főként a szabad akarat őrzői és női minőség.

Ahogy elnéztem az A-sok többnyire lélekgyökérben oroszlánok,nagymacskák,farkasok..erre jönnek a további csillagkódok,elért eredmények alapján,de ez mind 8. dimenzió,én örülnék ha oda vissza tudnék mászni..

Van akit egyből felismerek van akit nehezebb ha nagyobb utat járt be..


A 0-sok mind anunnakik (oroszlánember-draco hibrid) töményen ragadozók, a + szárnyas oroszlángyökér, - hüllő.

A vércsoport csak a tervezett földi karma..Jézus AB-s volt talán egykor Medve nemzetség..


Kérdezőnek írom: a tiszta leszármazottaknak asztrálban kéken világít a szemük -mint a Dűnében- ha nincs meg az asztrállátásod keress valakit aki megnéz..

júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
31%

13#

Mi az hogy tiszta leszármazott?

Én ugyan nem a kérdező vagyok, de egyszer volt nálam egy jelenés, ami fixen nem álom volt és nem is hallucináció. Kéken világított a szeme és valami halványkék aura szerű fény vette körül. De ez ember volt. Férfi volt és nagyon

szép. Azóta is kutatom, mi (ki) lehetett az. Csak a kéken világitó szem miatt jutott most eszembe. Persze lehet köze sincs ahoz amiről írtál. Egy külföldi oldalon is írt kb ugyaerről a lényről valaki, ő incubusként emlegette. Az is illik rá.

júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%

Egy amerikai kutatás szerint összefüggés lehet az Rh negatív vércsoport és a 35 ezer évvel ezelőtt létező ősi idegenek között



Közismert, miszerint az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük



Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását : sokkal értelmesebb vagyok, mint más. Analitikusabban gondolkodok, többet látok, míg mások csak néznek. Úgy érzem máshonnak származok, nem ez az én helyem. Egy kifinumultabb, arisztokratikusabb társadalom tagja vagyok és nem értem, hogy kerülhettem ide. Az ufológia, fizika, telepátia, parajelenségek amióta az esezemet tudom érdekelt.


[link]

júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Én csak azt nem értem mégis miből veszik, hogy az rh neg vércsoport ne lenne Földi?
júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
40%

14: Az angyali lélekeredetre értettem nem a rácsüngött hüllőkére,mint Erzsébet,Károly és a többiek akiknek a képességeiket is elveszik..


Mint írtam Oraphim magok,Kékeknek vagy Csillagembereknek is hívják őket,de angyali hierarchia.Nagyjából még az ókor végén jöttek egy dns frissítésre beszületésekkel..

Azt nem tudom nálad milyen élethelyzetben jelent meg,vagy milyen érzelmi reakció követte,hogy hajlamos lennél összekeverni egy szexuális démonnal,talán erkölcsileg fenyegetve érezted magad? :D


Sztem próbálj visszaemlékezni a lehetséges üzenetjellegére,mert nem véletlenül jelennek meg valakinek..

Pl. Akinek egy gyönyörű fekete hajú,kék szemű,fehér bőrű női,vagy férfi emberi lény jelenik meg annál a kristálytiszta kundalíni-meridián csatornák az üzenet ezáltal azonnali gondolati teremtésre alkalmas..Ők a lyraiak akik uniómágiával születtek és a félangyali státuszt gyűrik de nekik nem világít a szemük..

júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22%

#17


Kicsit dolgozz még a sztorin, a végére talán egész jó kis sci-fi lesz belőle :)

júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
29%

#15


"az emberiség mintegy 15%-át, azaz nagyjából 1 milliárd főnek Rh negatív vérrel élnek és ez azt jelenti, hogy extra csigolyánk van. Sokkal magasabb az intelligencia-hányadosumk és alacsonyabb a testhőmérsékletük"


Ilyen oltári nagy baromságokat mégis honnan a bánatból szedtek?! Ti komolyan elhisztek ökörséget, ami le van írva valami random oldalon??

júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%
19. Nem csak elhiszik, de arra játszanak, hogy mások megunják a cáfolatok beírogatását is. Így azt hiszik, hogy ők győztek. Okos...
júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!