Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az Rh negatív vércsoportot...

Az Rh negatív vércsoportot tényleg az idegenek hozták létre?

Figyelt kérdés

"Egyes tanulmányok szerint ugyanis mindenkinek, aki Rh negatív vérrel rendelkezik, földönkívüli ősei vannak. Vagy legalábbis olyan, akinek belenyúltak a DNS-ébe.

A modern tudósok legtöbbje nem fogadja el ezt az elméletet.

Azonban néhány érdekes kérdés nem hagyja nyugodni az emberek nagy részét: miért van az Rh negatív vérrel élőknek extra csigolyája, miért magasabb az intelligencia-hányadosuk és alacsonyabb a testhőmérsékletük?

A téma egyik neves kutatója Robert Sepehr egyik könyvében arról ír, hogy a földön 612 főemlős faj és alfaj ismert – melyet a Természetvédelmi Világszövetség is elismer – ám egyiknek sincs RH negatív vércsoportja. Valamint arra is rávilágít, hogy minden királyi család RH negatív vércsoporttal rendelkezik, és a földönkívüliek által eltérített emberek nagyrészének is ilyen a vére."


[link]



júl. 20. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Én is Rh- vagyok és már gyermekkorom óta érzem ennek a hatását. Mindíg kívülállónak éreztem magam. Azt gondoltam hogy én nem tartozom ide. Béta generációs indigó vagyok, 135 feletti IQ-m, fehér bőröm és ibolya színű szemem van. Nem bírom a meleget, beteg nem voltam még soha.

Kerestem az utamat, mire rájöttem, hogy dolgom van ezen a világon és az nem fizikai, hanem annál több. A felébredéshez kellett egy hipnózis alatti utazás az előző életeimbe, köztük a legelsőbe, a 28 ezer évvel ezelőtti Lemúriába.

Ma már tudom, plejádi fényküldött vagyok, a feltétel nélküli szeretet hirdetője. Magas a rezgésszintem, az összes paranormális tevékenységet megéltem és megélem. Megvilágosodtam fizikailag lezajlott a megvilágosodás. Végigjártam a kerub és mesterangyal létet a teljes felemelkedésig. Istenember vagy társteremtői szinten vagyok 800-1000-es rezgésszámon. Jézus, Buddha, Mohamed mind ugyananak a lénynek a megtestesülése. Én vagyok a negyedik.

júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Robert Sepehr egy konteós eszement, a hozzászóló pedig nyilvánvalóan elmebajos szegény, hacsak nem direkt szórakozik. De utóbbi sem vet jó fényt rá.
júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
21%

Én rh0- vagyok, világos a bőröm, mint egy vámpíré, a hajam gyerekkoromban világos szőke volt, most ilyen seszínű szürkés-barnás, a szemem pedig libafos zöld.

Az IQ-mat a tököm se tudja, sose érdekelt, amúgy kb. átlagos.

De nagyon hasonlítok apámra, úgyhogy valószínűleg az ő fia vagyok. Anyámék vonaláról nem sokat örököltem, de a világos szemszín onnan jött, úgyhogy biztos, hogy nem vagyok ufó.

júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
De mi célból hozták létre az RH negatívat? Az RH összeférhetetlenség miatt olyan, mintha egy külön faj lenne. Én is RH negatív vagyok és vannak képességeim is.
júl. 20. 20:17
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez azért megdöbbentő, mert még a 80-as években, egy kis tepsi faluban, ahol nem volt köztudatban semmiféle ezos meg ufos téma, volt egy ismerősünk, aki amugy teljesen normális, józan életű nő volt és egyszercsak elkezdett olyasmikről beszélni, hogy őt elhordják vizsgálatokra éjjelente. Nem szeretném ezt részletezni... De egyszer mutatta a vizsgálati nyomokat is magán, amik szokatlanok voltak. Ő nem úgy mondta, hogy idegenek hordják el, hanem hogy orvosok... Viszont ott jön a csavar, hogy több mint 20 év elteltével kezembe került néhány ufos könyv és az ismerősöméhez megdöbbentően hasonló esetekről olvastam benne és a "vizsgálati" nyomok is olyanok voltak rajta, mint a könyv képein. Nos ez a nő rh negatív volt. Ezt meg csak

azért tudtuk, mert terhességénél bonyodalmak voltak emiatt. Tehát az említett asszony semmiféle ufos, ezos témákrol amugy sosem beszélt, hívő volt, elég racionális beállítottságu, nem foglalkozott ilyesmivel és anno mi sem. Sok évvel a halála után kezdtem látni különös összefüggéseket és igazán megdöbbentő az egész, bár nem tudom máig sem, ez az egész hogy történhetett.

júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
5. Ezt már ismerjük, Hanta Pali ismét megszólalt. Átlátszó vagy.
júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

6

Szkeptikus már csak tudja...

júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Egyébként te átlátszó vagy, Szervízmérnök. Hiába vagy most anonim!
júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
5-ös, ez nagyon érdekes! 8-as, szerintem sajnos Szervizmérnök nélkül is van bőven ilyen tagadó, materialista hozzászóló.
júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%

4: Mert a drakonida és reptilián lélekcsoportok használják ugródeszkának felemelkedésre..vagyis a hüllők hibridizálják a saját dnsükkel/energetikájukkal ezért van a fehér bőr,hidegebb testhőmérséklet,vagy a magasabb iq,(empátiában viszont alattunk).

Az eredeti elsők ugyanis ezzel a vércsoporttal az Oraphim magok voltak közvetlenül az isteni trónusok mellől,tehát angyali vérvonal leszálló ágban (lebukó angyalok)..

És, hogy nehogy véletlenül elszállj,mint egyeske elmondanám,hogy ez mai viszonylatban csak annyit jelent,hogy viszitek a vérvonalat és az azzal járó képességeket,hogy lélekeredet szinten melyik csillagközi fajba tartoztok,hozzájuk vagy a hüllőkhöz azt nehéz megmondani..(Ahogy a brit uralkodóház sem angyali ez egész biztos)...Szikszai B kolléga pedig akármennyire tiltakozik a 0-ással egy tipikus anunnaki hibrid..


A tiszta vér:


"Eredendően karmikus vér az eredeti Gyémánt Nap sablonból,az állati vagy idegen dns-sel hibrdizált előző emberi generációk ősi miazmája nem került rögzítésre ugyanúgy,mint a karmikus vérmintákban,amelyek idegenek által generált genetikai torzulásokból származnak a Földön.." Ezért sem megy a szaporodás.."


https://www.youtube.com/watch?v=TnmV4-QBfF8&ab_channel=L%C3%..


Próbáld kihasználni..


1: khmmm... A plejádiak csak kettővel vannak felettünk,miért küldtek volna ők ha a mesterit elvégezve közvetlen a Forrásnak dolgozol??


Csak a szfinx spirituális berkekben megvan 100 ezer éves,Lemúria kicsit arrébb lesz..de igen ott kezdtük..


Jézus, Buddha, Mohamed... Akkor most köréd kellene gyűlnünk,hogy feltámaszthasd a holtakat? ;)

Nem te vagy a negyedik,mert ő 2027-ben jön Írországba a következő ciklus hajnalán..ahogy illik..

Nem vonom kétségbe a vélt,vagy elért képességeidet,de te is csak a vérvonalat viszed..


Ja igen itt is van egy Rh- mégpedig a "bukottakból", jó kis sötét energia,régen ő volt a kedvencem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__827..

júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!