Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy rengeteg...

Elképzelhető, hogy rengeteg földönkívülifaj él világegyetem szerte, de egyikük se tud a fénynél gyorsabban utazni. Ezért nem is találkoztunk egymással soha?

Figyelt kérdés
Például ha mégis lehet a fénynél gyorsabban utazni, azt nem bírja ki semmilyen élőlény szervezete sem?

jún. 23. 17:03
1 2 3
 21/27 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

A piramisokra gondoltam, A máribi duzzasztógátra, stb,stb,stb.

Ha megnézed a végeredményt, akkor meg tudod saccolni az épitési technikát

A felszerelést, amivel készitették,az energia felhasználást.

jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

20-stól kérdezem:

Miből gondolod, hogy vannak más dimenziók is, a megfigyelhető dimenziókon kivül ?

jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A 20-as vagyok. Hát, erre nem könnyű röviden válaszolni. Pár sorban összefoglalva, én ezoterikus szemléletű vagyok, tehát ami a materialista nézet ellentéte. Véleményem szerint a vallások eredete, gyökere is ide vezethető vissza. Én valahogy nem hiszek a véletlenekben, hogy minden csak úgy véletlenül jött létre. Szerintem sok dimenzió van a világegyetemben, a tágabb értelemben vett világegyetemben, amibe most a túlvilági szférákat is beleértem. Véleményem szerint mi, mint megtestesült lelkek is onnan származunk, ezekből a túlvilági magas dimenziókból. Tehát én hiszek a reinkarnációban is.
jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Tetszik amit irsz.

Képzeld el, hogy amiről irsz azt már kikutatta egy zseniális ember.

Már nem titok a szellemi lények származása, képességei.

Az ember fejlődésének története.

A reinkarnációnak nevezett jelenség működése.

A világegyetemben található dimenziók.

Minden megvan magyarra forditva.

Ha érdekel keresd meg !

jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A 23-as vagyok. Örülök, hogy tetszik amiket írtam. Valóban sok könyv van, ami ezekről a dolgokról szól. Viszont kire utaltál úgy, hogy "zseniális ember"?
jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, erre nem tudok így rájönni, emiatt kérdem.
jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Szándékos Bendegúz ***** válasza:

Nagyon szivesen útba igazitalak.

Egy feltételem van.

Igérd meg, hogy nem kezdesz el nyavalyogni, és elutasitani ezt a szerzőt, mielőtt egy könyvéből el nem olvastál 3 oldalt.

Aztán azt csinálsz , amit akarsz.

Az élet melyi részletére keresel választ ?

tegnapelőtt 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!