Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Emberiség hany %-a almodik...

Emberiség hany %-a almodik rendszeresen tudatosan?

Figyelt kérdés
máj. 15. 12:25
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Eddig is ezzel éltem és bár most nagyon rossz szakaszban vagyok, de pl amikor sok minden történt velem, akkor is felfedeztem magamnak egy új dolgot és emlékszem hogy még vadiúj munkában is azt vártam hogy otthon lehessek és ezzel foglalkozhassak..

eddig is volt nyilván a való élet és mellette ez.

Ha egyszer valami melegseggel tölt el és eufóriát okoz, arról hogy kellene, lehetne lemondani?

Ráadásul ez nem drog, nem alkohol, ami egy idő után megöl és fizikailag vagy leteszed vagy nem

Ez itt van a fejemben és jön magától.


Sőt, néha már haragszom is magamra, mert nem tudom logikailag követni hogy valaminek miért leszek a függője egy perc alatt, míg más ugyanolyan jó izgalmas dolog meg tetszik ugyan de arról nem kezdek el álmodozni…

Most is van ilyen új dolog amit láttam de egyelőre nem jön a kattanás. Pedig hiányzik.


Az életben nincsenek olyan izgalmas, misztikus dolgok mint a fejemben.

Marpedig engem csak az érdekel.

máj. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

Pedig nekem muszaj lesz megvatoztatnom a szemelyisegemet, persze nem nagyon hogy mostantol buli meg party van 0-24-be, 40 evesen nem fogok hulyet csinalni magambol

Csak annyira hogy elegedett legyek az eletemmel

Mert most minden szar

Eletkedvem 0

Elmult 20 ev egy nagy 0

Elkovetkezo 20 ev is az lenne, akkor akar mar most fejbe lohetnem magam

Ha meg van lehetoseg a valtoztatasra akkor miert ne tenném?

máj. 23. 09:21
 53/56 anonim ***** válasza:

De milyen változtatásra?

Súlyos genetikai betegségeken nem lehet változtatni… ez olyan mintha valakinek azt mondanád hogy ne legyen többé cukorbeteg.

Aki nem élte át hogy egy sima kihalt tipikus poszt szovjet kocsma CBA lepukkant játszótér látványától olyan depresszív szorongó pánikroham tör rá, hogy ott helyben majdnem meghal, az ezt sosem fogja átérezni.

Csak azért irtam ezt, mert valamiért gyerekkorom óta ez az egyik trigger nekem hogy ilyen tipikus lepukkant környezetet látok. Mindig előjön először a depresszív érzés, aztán a pánik.


Eleve aki nem hajlamos a depresszióra, az soha az életben nem fogja tudni hogy ez milyen érzés… soha. Kb kibírhatatlan


Ebből ha megvan rá a képességem hogyne menekülnék abba, hogy a plátói szerelmem, akihez foghatót még nem láttam kiment innen és vele vagyok egy távoli helyen?

Nekem is kuka rengeteg év az életemből, vannak hónapok amikre nem is emlékszem…

máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Nekem csak lelki gondjaim vannak

Legfokeppen az hogy nem erdemlem meg a jót

Sajnos a barom apám ezt nekem mar gyerekkoromban elintézte

máj. 23. 18:24
 55/56 anonim ***** válasza:

Akkor miről beszélünk?

Nekem nem csak barom volt az apám, hanem egy pszichopata állat.

Ilyen kereszttel senkinek nem lesz normális élete, ezt te is tudod

máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Azon nem tudsz valtoztatni

De azon igen jo emlékeket generalj magadnak

Sok jo emlék elnyomja a rosszat

En most ilyenekkel probalkozok

máj. 24. 05:47
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!