Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak itt pure blood emberek,...

Vannak itt pure blood emberek, akik csak hasonlóakkal tartan(án)ak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben új értelmezést kapott az misztikus pure blood kifejezés.
2023. szept. 16. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
66%

#71

Mármint a mesevilágodban?

2023. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
84%
A német orvosközösség? Mengele és társai?
2023. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:
62%
#71 Forrás?? Ami lehetőleg nem valami Felébredettek magazinja vagy Mancinéni csodavilága nevet viselő facebook oldal....
2023. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi gond, mindenki, aki eddig "felvette" az oltasikat, kérem, hogy tegye meg az új vakcinákkal is a közeledő Covid 2.0 idején is, minimum ahányszor kérik. Mindenki jól jár. Hamarabb túlleszünk az egészen.
2023. szept. 18. 13:26
 75/86 anonim ***** válasza:
72%
Nem unod a provokálást?
2023. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
67%
Nem hinném hogy unja. Az ilyen trollok általában nagy rakás szerencsétlenségek az életben, akik még szórakozási formát se tudtak értelmesebbet kitalálni, mint névtelenül arcoskodni és provokálni az interneten.
2023. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 A kérdező kommentje:
76: mi bántja a pici lelked?
2023. szept. 18. 14:00
 78/86 anonim ***** válasza:
“Boldogok a szegények, mert ők öröklik a Földet.”
2023. okt. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

Húúú, ez nagyon durva! Hogy ezt képes legyen valaki teljes hittel vallani! Pure blood!???

Már csak azért sem, mert a koronavirust nagy valószínűséggel ők is elkapták, akár tudnak róla, akár nem, szóval, nem pure a bloodjuk.


Viszont, tekintve, hogy minél iskolázatlanabb volt valaki, annál nagyobb valószínűséggel utasította el az oltást, és a magas IQ-val rendelkezők nagyobb számban oltattak, nos, nem sok jóra lehetne számítani egy olyan világban, ahol csak az oltatlanok maradtak!

2023. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 Laylah ***** válasza:
79.: IQ-t nem mértek sehol, az iskolázottság pedig nem egyenesen arányos az IQ-val. Pl. hivatalosan érettségi+OKJ-m van, egy megkezdett, de el nem végzett egyetemmel, ami ugye nem számít, mellé Mensa szintű IQ-m, és nem oltattam. Tudod, miért? Mert egyrészt nem tartottam a vírustól, másrészt nem volt a környezetemben kvázi senki, így nem is tudtam veszélyeztetni mást sem. Ettől függetlenül a többi óvintézkedést betartottam (akkor is, mikor mások már nem igazán), így nem is lettem beteg a fő hullámban egyszer sem.
2023. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!