Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom a szellemeket?

Látom a szellemeket?

Figyelt kérdés
L/18 vagyok, már kiskorom óta érdekelnek az ilyen természetfelettis dolgok, szabadidőmben sokat olvasok az ilyenekről, de nem úgy kell elképzelni hogy jósolok vagy valami, csak egy átlagos lány. Nem régiben halt meg a mamám és azóta kijárok a temetőbe hogy virágot cseréljek a sírján, de ahányszor lehajolok, hogy kicseréljem majd felállok egy pillanatra folyton megpillantok valakit, majd eltűnik :S nem félek tőlük, valahogy a Szellemekkel Suttogó c. sorozat is segített ebben, mert sok igazság van benne, de mostanában többször, igaz szürkületben megyek ki mert egész nap alig érek rá, már láttam egy fiatal srácot, öreg nénit, gyerekeket akik bebújnak a dírok mögé... most csak képzeltem az összeset, vagy megvan ez a képességem hogy láthatom a szellemeket, persze eddig csak a temetőben láttam... nem kerítek nagy feneket a dolognak mert már régóta érdekelnek ezek a dolgok, egyébként ha a temetőben járok folyton fáj a fejem, vagy tompa érzés fog el, ilyenek... csak tudni akarom hogy most mi is van a háttérben... ? mit gondoltok?
2010. okt. 16. 19:54
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Hello!

Igen általában az emberek akik még nem láttak szellemet igazából,azok azt is mondják hogy nincsenek..és ezzel én is így voltam... amíg a tesóimmal meg nem tapasztaltam..hogy szellemek vannak... De neked jó hogy nem félsz... :)

2011. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezekről a természetfeletti dolgokról olvasni, de szerintem nincsenek szellemek. És én nem fogom azokat sem ocsmárolni, akik hisznek benne, vagy saját szemükkel látják őket, és arra kérem a kedves kommentálókat, hogy a véleményüket normális hangnemben mondják el, mint pl. én is. köszönöm. és kedves Kérdést Kiíró! NE VEDD A SZÍVEDRE, AMIKET MONDTAK!
2011. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 adam.20 válasza:

Hidd el nem képzelődtél vagy csavarodtál be.

Szellemek léteznek és még sok más lény amiről az emberiség nem is tud/akar tudomást venni.


A fejfájás lehet több mindentől is...


1. Képes vagy érzékelni az energiájukat és egy temetőbe elég sok a bolyongó lélek.

2. Mint már írták a te energiádból táplálkoznak.


ui.:

és ez csak a kezdet, lesz ez még jobb is:)

ez egy fejlődési folyamat...

2011. júl. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Szia!

Nekem Google dobta ki a kérdésed rákeresés után.


Ha valóban látsz szellemeket akkor máskor is látni fogsz.


Ha nem, akkor valószínű hogy csak a most oly népszerű sorozatok miatt képzeled ezt, szeretnél különleges lenni.


Annyi a lényeg hogy próbálj meg ne becsavarodni, mert ha nem látod őket csak beképzeled az se normális, viszont ha látod őket és később már nem tudod megkülönböztetni mi volt csak egy árny- a fény játéka a szemedben, vagy szellem, nah már az sem egy jó dolog.


Szürkületben amúgy is csalókább az ember látása.


Kíváncsi vagyok egyébként láttál-e azóta hasonló jelenséget.


Egyébként szkeptikus vagyok, mert már saját magamat is néha becsavarodottnak titulálom ha ilyeneket érzek, hiába hogy egyről 100% biztos vagyok, lehet a többi csak árny, és én vagyok őrült...

2011. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
én hiszek neked csak furcsállom mért csak a temetőbe látod őket de nyilván ott erősebbek az erők... a 19-esnek meg üzenem hogy a Bibliában is benne van hogy aki meghalt az vagy a mennybe vagy a pokolba jut tehát van élet a halál után is és vannak lelkek akik itt ragadnak... de gondolom te sem értesz ezekhez a dolgokhoz csak azt nem értem akkor minek szólsz bele? oké lehet véleményed de ez így durva...
2013. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Alexa8822 válasza:
Későn de most találtam rá a írásodra kb most egykorúak vagyunk engem rohadtul nem érdekel a sok hitetlen én is látom ezeket a dolgokat tudnék mesélni de a sok kritika miatt nem teszem ezzel a témával indítottam a hoxán... szuper, hogy rajtam kívül is vállalja más is...
2014. jan. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!