Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom a szellemeket?

Látom a szellemeket?

Figyelt kérdés
L/18 vagyok, már kiskorom óta érdekelnek az ilyen természetfelettis dolgok, szabadidőmben sokat olvasok az ilyenekről, de nem úgy kell elképzelni hogy jósolok vagy valami, csak egy átlagos lány. Nem régiben halt meg a mamám és azóta kijárok a temetőbe hogy virágot cseréljek a sírján, de ahányszor lehajolok, hogy kicseréljem majd felállok egy pillanatra folyton megpillantok valakit, majd eltűnik :S nem félek tőlük, valahogy a Szellemekkel Suttogó c. sorozat is segített ebben, mert sok igazság van benne, de mostanában többször, igaz szürkületben megyek ki mert egész nap alig érek rá, már láttam egy fiatal srácot, öreg nénit, gyerekeket akik bebújnak a dírok mögé... most csak képzeltem az összeset, vagy megvan ez a képességem hogy láthatom a szellemeket, persze eddig csak a temetőben láttam... nem kerítek nagy feneket a dolognak mert már régóta érdekelnek ezek a dolgok, egyébként ha a temetőben járok folyton fáj a fejem, vagy tompa érzés fog el, ilyenek... csak tudni akarom hogy most mi is van a háttérben... ? mit gondoltok?
2010. okt. 16. 19:54
1 2 3
 11/26 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
66%

Szia, én hiszek neked és sokmindent meg is tudnék magyarázni, egyet kivéve, hogy minek írogatnak ide olyanok, akiknek halvány gőzük sincs az egészről (se az ezotériáról se a tudományokról). A sok kretén kötekedő miatt egyre kevesebbet nézek rá a GYK-ra.

Teljesen érthető hogy csak speciális körülmények közt észlelsz ilyeneket és a lelkek nem tehetik meg, hogy órákig megjelenjenek pl. az ENSZ BT előtt.

2010. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%
Igen,lehetnek szellemek.De csak a temetőben,vagy temetőn kívül is látsz ilyen jelenségeket?A temetőben esetleg lehet ,azért fájdul meg a fejed és érzel tompultságot,mert lehet,hogy ezek az entitások tőled veszik el az energiát ahhoz,hogy pár percre láthatóvá váljanak.
2010. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
78%
Én hiszek neked.Tudom, most jól lepontoznak, de nem érdekel, nem bírom ki, hogy ne válaszoljak. Pedig már sokszor megfogadtam, hogy nem jövök ide. De reménykedtem biztos van hasonló gondolkodású és képességű válaszoló, mint én. Látom, hogy van. Ne ide ird a megtapasztalásokat, mert itt csak sértegetést és provokálást kaphatsz. Fordulj olyan emberhez, aki tud segíteni, akivel megoszthatod ezt a látást és nem néz hülyének. Olyannak meg sohase mondd el aki nem vevő rá. Meglátod így egyszerűbb lesz.
2010. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
20%
Gondolod, hogy nincs jobb dolguk a holtaknak, minthogy temetőkben sétálgassanak, meg az embereket riogassák? Szerintem ha van is élet a halál után, az nem a Földön van. Amikor meghalsz az olyan, mint amikor még meg sem születtél.
2010. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
3%
szellemek nem léteznek,illetve amit nem tudol bizonyitani az nem létezik..
2010. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
utolsó,szerint előbb tanulj meg írni és amíg nem "tudol" írni,addig meg se szólalj xD:)
2010. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
59%

Egyet értek egy előttem szólóval. Minek írnak választ azok, akiknek nem témája az ezotéria? Barangoljanak valahol máshol a neten ahol cél a kötekedés.

Szerintem láthatod őket, azért csak egy pillanatra mert tudják, hogy látod őket.

2010. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
hiszem ha látom
2010. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
30%
Szerény véleményem szerint szellemek nem léteznek,hanem a világunk fejlett tudománya már bizonyította volna.Viszont abban egyet értek hogy láthattál valamit, véleményem szerint az ördög az aki rossz tréfát űz az emberekkel mert tudja hogy így egyre több embert csábíthat a misztikumok világába.Mert Isten nem szereti a jóslást, a szellem idézéseket és a jövőbe látást,ezek ördögi dolgok aki meg le akar pontozni a vélemény nyilvánításomért előbb olvassa el Zsoltárok 146:3,4 vagy 5Mózes 18:10-12 nem vagyok vallásos személy templomba sem járok csak hiszek abban hogy nincs élet a halál után csupán a Sátán gúnyos játéka az egész.
2010. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 KÁELEF ***** válasza:
Egyetlen esetben tudnám élképzelni hogy az ember "szellem" formában létezzen. Akkor ha az ember extradimenzionális szerkezettel rendelkezne és a tudata kiterjedne a harmadik térdimenzión kívülre is. erre viszont nincsen tudományos bizonyíték, kivéve talán a holografikus agy elmélet, de ez nincsen kellőképpen kidolgozva.
2010. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!