Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látom a szellemeket?

Látom a szellemeket?

Figyelt kérdés
L/18 vagyok, már kiskorom óta érdekelnek az ilyen természetfelettis dolgok, szabadidőmben sokat olvasok az ilyenekről, de nem úgy kell elképzelni hogy jósolok vagy valami, csak egy átlagos lány. Nem régiben halt meg a mamám és azóta kijárok a temetőbe hogy virágot cseréljek a sírján, de ahányszor lehajolok, hogy kicseréljem majd felállok egy pillanatra folyton megpillantok valakit, majd eltűnik :S nem félek tőlük, valahogy a Szellemekkel Suttogó c. sorozat is segített ebben, mert sok igazság van benne, de mostanában többször, igaz szürkületben megyek ki mert egész nap alig érek rá, már láttam egy fiatal srácot, öreg nénit, gyerekeket akik bebújnak a dírok mögé... most csak képzeltem az összeset, vagy megvan ez a képességem hogy láthatom a szellemeket, persze eddig csak a temetőben láttam... nem kerítek nagy feneket a dolognak mert már régóta érdekelnek ezek a dolgok, egyébként ha a temetőben járok folyton fáj a fejem, vagy tompa érzés fog el, ilyenek... csak tudni akarom hogy most mi is van a háttérben... ? mit gondoltok?
2010. okt. 16. 19:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
55%

Nincs értelme a kérdésnek, mert egyszerűen süt belőle, hogy arra vágsz, hogy bolond kiskutyaként bólogassunk, és elkerekedett szemekkel nézzünk, mert "Istenem, milyen különleges vagy, hogy látod a szellemeket!"


Nem hiszem, hogy erről lenne szó.

"egy pillanatra folyton megpillantok valakit"


Ezt úgy nevezik, hogy belemagyarázás: ha látni akarsz valamit, látni is fogod. Belelovaltad magad, hogy szellemeket érzékelsz, ezért az agyad automatikusan dolgokat láttat veled még ott is, ahol semmi nincs. Ez a színtiszta igazság.

2010. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
56%
egyet értek az előttem szólóval, amikor az én nagymamám is meghalt, én sem szerettem sötét szobában lenni, egyedül maradni, és én is nagyon hiszek a szellemekben, de aztán belegondoltam, hogy ha a mamám üzenni szeretne, akkor más módon, minthogy egy pillanatra meglátom, aztán eltűnik.
2010. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
tudom hogy miket láttam...nem kell elhinni, csak kíváncsi voltam mennyi a betokosodott emberek létszáma...
2010. okt. 16. 20:20
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Valahogy mindjárt éreztem, hogy akinek a tiédtől eltérő véleménye van, én nem hisz egy ilyen üres kis történetben, hnem megpróbál esetleg racionális válaszokat keresni - az esetek többségében kiderül, hogy van -, az "betokosodott" ember lesz.

Bocsáss meg nekünk, óh, te Kiválasztott, hogy tapasztalataink alapján csak ilyen véleményt tudunk felállítani.

2010. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
nem , de nem esett valami jól :S és most jön az hogy veszekedés lesz a kérdésből, bárcsak ki lehetne törölni :S
2010. okt. 16. 20:26
 6/26 anonim ***** válasza:
49%

És te komolyan azt hiszed, hogy a szellemek csak szürkületkor és csak a temetőben vannak, meg fejfájást okoznak? És sírok mögé bújnak?


Bebeszélted magadnak.

2010. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

"nem , de nem esett valami jól"


Dehát mit akarsz? Feltettél egy kérdést, mi pedig elmondtuk a véleményünket. biztos tök jó lenne, ha azt hallhatnád, hogy igen,szellemeket látsz, te ha egyszer nem így vélem, nem mondom ezt.

2010. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
71%
..esetleg élők, akik csak egy pillanatra látszanak két sír közt? na komolyra fordítva a szót ismered a mondást mondd meg az igazat betörik a fejed? ez az a téma ami sok vitát fakaszt a szkeptikusok sosem fognak hinni neked a hasonszőrűek meg igen. ez ilyen egyszerű. ha pedig ez a sorsod,hogy lásd őket úgyis kiderül, várd ki. végülis ha vannak hangoknál ízeket érzők..., szellemeket látók is lehetnek...
2010. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem lehet ogy szellemekt látsz
2010. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
49%
csak vicceltem, biztos nem
2010. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!