Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ehhez mit szólsz? Van aki...

Ehhez mit szólsz? Van aki hisz benne?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 21. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jézusom, a marsi arc keresztény megfelelői. mi a francért nem szedik ki a csempét, ha zavarja őket? inkább befalaznák a fürdőszobát...
2010. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is, már mint miért nem szedik ki a csempét? Amúgy én látom benne az arcot, de honnan tudják, hogy a Gonosz?
2010. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Biztosan úgy gondolják, ha kiszedik a csempét még megjelenhet utána a többin.

De ha befalazzák akkor bent is ragad, de ha ennyire félnek, akkor költözzenek el a házból.

2010. szept. 21. 11:40
 4/17 anonim ***** válasza:
istenem kikezek a hülyék, tök random alakzatok vannak azon a csempén, és attól hogy bele flesselik az ördögöt semmi köze hozzá-.-'
2010. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Ezt csak a megfelelo imakkal lehet onnan kiuzni, mivel egy rossz lelek jateka ez!


A szellem vilagbol jott, tehat lathatatlan, igy amikor befalazzak, ugy megfog jelenni egy masik helyen, ahol Neki kedve van, azert hogy ijeszgessen,

mivel O ezt elvezi!


Ilyenkor nem szabad felni, mivel Neki pont ez adja az erot, es igy aktivabb lesz.


Lehet szentelt viz, pap is vegezheti ezt, de az a legjobb, amikor a "lakok" vegzik el.

2010. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
12:01 és miből hiszed, hogy keresztény a szellem? Lehet, hogy kiröhögne, ha szentelt vízzel próbálkoznál (én biztosan)
2010. szept. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Sz.tem ez csak a csempe mintázata, amit nem vettek észre. Ugyan ki figyeli meg egyesével a csempéken a márványozást?
2010. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A család szerezzen be egy matricát, és kész. Ha mégis a szelleműzőt választják, a pali inkább belőlük űzze ki a Hülyeség Szellemét.


Amúgy kész, linóleumban, csempében meg hasonlókban én is beleflash-eltem magamnak már az ördögöt és más démonikus alakokat, csak úgy, szórakozásból, és ezt már sokan megtették előttem. Akkor belőlünk miért nem lett újságcikk? :(

2010. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig minden hozzászólást.

Én pl. régen a tapétánkon egy egész állatkert képét fedeztem fel (nem állatmintás volt :) ). Akkor ott is biztos valami ezoterikus dolog történt. Lehet Noé bárkája elevenedett meg.

Majd körbenézem én is a csempéket otthon, tuti találnék pár "ördögi" arcot.

Ez azért már nem kicsit nevetséges.

2010. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

HIHIHIHAHAHA:D

Mér nem a hófehér falon jelent meg nekik?

2010. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!