Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az ingyen vagy szabad...

Mi az ingyen vagy szabad energia? És qvantum gyógyászat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 29. 12:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
78%

Nincs semmi ilyen.


Az ezoterikusok szoktak a kvantumfizikára hivatkozni, hogy hitelesítsék magukat, de valójában nem értenek hozzá, és nem arról szól ez az egész tudomány, amit ők hisznek.

2022. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
#30 mit 5anulmányoztál?A dékán meg a proffok jegyzeteit?Ők elmondták hogy mit gondolhatsz vagy gondolj bizonyos dolgokról, te meg bebifláztad és ha jól visszamondod, vagy mindtad diplomát kapsz.Nincsenek önnálló gondolataitok, semmitek.Ti tanulmányoztok?Mesélj még
2022. ápr. 30. 16:03
 33/38 anonim ***** válasza:
82%

Ha te így gondolod az a saját személyes szegénységi bizonyítványod, mert az összes kísérletet eltudod végezni, hogy megfigyeld miként viselkedik a világ. Nem kellenek az alapokhoz milliárdos berendezések.

Engem nem fizet a világ egyik kormánya sem, hogy hazudjak és állítom neked, hogy amit ÉN megtanultam a fizikáról és úgy gondolom, hogy tudok az nem azért van, mert valaki elmondta nekem, hanem mert ÉN így figyeltem meg, tény, hogy segített az, hogy előttem kb 50 fontos ember bele ölte az életét, de te is megteheted ugyan azokat a megfigyeléseket.

Villamosmérnök vagyok egyébként, és igen vannak lyukak a fizikában, mert az életben semmi nem jár “ingyen”, mindent munkával és kreativitással kell elérni, így fejleszti az a több ezer ember a fizika épületét több ezer éve, és én szánlak, hogy annyira bizalmatlan vagy mindenkivel szemben, hogy még arra is lusta vagy, hogy egyáltalán elgondolkozz azon, hogy mi lenne jó abban, hogy az a sok ezer ember aki ezt építette mind hazudjon, egyszerűen értelmetlen elképzelés, és egyébként ezzel a hozzáállással azt is állítod, hogy Tesla hazudott, ő is “tudós” volt.

2022. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként a “tudósok” nagyjából egy dologban szoktak hazudni, még pedig abban, hogy ki fedezte fel az adott dolgot. Ugyanis a fizikában ez a kihívás, nem pedig az, hogy bizonyítatlan és kamu természeti törvényeket fogalmazzanak meg, abban szó szerint nincs senkinek semmi jó, pl.: mi haszna lenne annak, ha Newton tudná, hogy nem úgy és olyan pályán esik az alma ami a valóságban, de ő megviccel és kicsit más képletet ad alád? Vagy nem is értem…mi az elképzelés?
2022. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Szerintem ezek nem Földi tevhnológiák.A mostani tudomány sem képes még felmérni ésszel a működésüket.

Egy baj van de azt már írtam.Ti mérnökök tudósok, többdiplomások ecetera, ecetera, ha nem tudjátok felfogni hogy hogyan működhet az nem is működik.Ami számotokra elképzelhetetlen , az nincs is.De van!Az EGO tok rengeteg dologban hátráltat titeket.Gondolkodásban is.Több mint 6000 találmány van eltitkolva az emberiség elől.Hasonlók mint a medbed ágyak.Szabadenergia.stb....

2022. ápr. 30. 18:27
 36/38 anonim ***** válasza:
78%
Szó sincs ilyesmiről, egyszerűen ezek urban legendek. Amit nem tudunk valamilyen módon reprodukálni ami állítólag volt azt miként vizsgálnád? Csak áruld el kérlek. Amég mi a korlátolt, ismételhető, korlátos világunkban élünk, addig te megcsinálhatnád az említett 6000 eszköz egyikét, hidd el pillanatok alatt milliárdos leszel, senki nem tart vissza.
2022. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Semmi milliá4dosság , az emberiség hasznát szolgálná.Kivál5aná a gyógyszeripart,meg a sárga csekkeket.Ezért ássák el jó mélyre.Tipikus materialista profit éhes tudós...szent ég.Kik vagytok ti?
2022. ápr. 30. 18:53
 38/38 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nehéz ügy ez tényleg, a konteósokra lehetetlen hatni.

Amikor valaki egy mondatot nem képes hibátlanul leírni, de az egész tudományos világot nézi hülyének.

A paranoid gondolkodásra való túlzott hajlam egy születési eltérés, ami gyógyíthatatlan, idővel csak romolhat az állapot, jobb esetben stagnál.

Az egészséges gyanakvás evolúciós ösztön, régen a barlangban életmentő volt, illetve manapság is például a szélhámosok elleni gyanakvás stb. szükséges az életben való navigáláshoz.

Kár, hogy a konteósok ezt már kóros paranoid szintre emelik és képtelenség velük megértetni, hogy rossz úton járnak, hiszen itt a processzorral van gond, vagy a szoftverrel.

Az evolúció ezt úgy oldja vagy oldaná meg, hogy például a konteós nem fogadja el az életmentő vakcinát, emiatt elhalálozik. Azért a feltételes mód, mert ha előbb születtek utódok, utána halálozik, akkor az evolúciós gát nem jött össze.

jún. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!