Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben ki hisz? Egyáltalán...

Ebben ki hisz? Egyáltalán vala. Ki ismeri?

Figyelt kérdés

Bocsi a zavaros infókért. Ezoterikus elmélet lehet szerintem az ember eredetéről, a múltról. 3 féle változatot olvastam, így már keverem őket, de lényegében arról volt szó, hogy idegen lények (nefilimek, annunakik) érkeztek a Földre és vagy saját génállományukat egy földi emlősével keverve létrehozták az embert, vagy már eleve létezett az ember a Földön, mikor idejöttek. Aranybányászás céljából jöttek a Nibiruról, aranyat akartak, az egyik történet szerint az emlős+annunaki génállományú homo sapiens volt a szolgájuk, a másik szerint annunakik voltak a bányászok, míg fel nem merült a munkásember (humanoid) ötlete.

Szóval valami ilyesmit olvastam, és kíváncsi vagyok valaki ezt ténynek veszi-e és hiszi, hogy így volt?


2010. szept. 6. 01:47
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Annak az okosnak aki szerint a belinkelt izzós képen egy padlizsán látható, itt van jobb minőségben:


[link]

2011. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
nagy dolog, egyrészt Leonardo gépeit is megcsinálták rajz alapján, másrészt meg egy bölényt ábrázoló barlangrajz alapján is lehet egy bölény alakú izzót csinálni a mai technológia segítségével. egy dolog zavar ebben az egészben: sem a bibliai eseményeket, sem az efféle szenzációs ábrázolásokat nem támasztja alá semmilyen kézzelfogható lelet, márpedig ha itt ilyen komoly jövés-menés volt évezredekkel ezelőtt, maradnia kellet volna valamilyen anyagnak,szerkezetnek, átmentett tudásnak stb. Daniken: évtizedek óta építget a témával kapcsolatosan egy igen jól jövedelmező üzletágat, amiben időről időre elő kell állni valami szenzációval, szóval az ő hitelessége finoman fogalmazva kétséges.
2011. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Javaslom olvasd el az első kötetet. Ha hülyeségnek tartod nevetsz egy jót, de materialista lévén, talán elgondolkodsz rajta.


//www.2000ad.uz.ua/

2011. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!