Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ebben ki hisz? Egyáltalán...

Ebben ki hisz? Egyáltalán vala. Ki ismeri?

Figyelt kérdés

Bocsi a zavaros infókért. Ezoterikus elmélet lehet szerintem az ember eredetéről, a múltról. 3 féle változatot olvastam, így már keverem őket, de lényegében arról volt szó, hogy idegen lények (nefilimek, annunakik) érkeztek a Földre és vagy saját génállományukat egy földi emlősével keverve létrehozták az embert, vagy már eleve létezett az ember a Földön, mikor idejöttek. Aranybányászás céljából jöttek a Nibiruról, aranyat akartak, az egyik történet szerint az emlős+annunaki génállományú homo sapiens volt a szolgájuk, a másik szerint annunakik voltak a bányászok, míg fel nem merült a munkásember (humanoid) ötlete.

Szóval valami ilyesmit olvastam, és kíváncsi vagyok valaki ezt ténynek veszi-e és hiszi, hogy így volt?


2010. szept. 6. 01:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
26%
Nincs olyan elmebeteg, visszamaradott barom, aki ezt a f*szságot beveszi.
2010. szept. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
51%
miért nem tudsz te is csak simán drogozni, mint más rendes emberek?
2010. szept. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Hát,én nem nagyon hiszem,hogy ezek a nunukik léteztek.Én is hallottam már efféle elméleteket,de ezekre van a legkevesebb hihető magyarázat.Bár igaz,állítólag vannak például olyan ősi barlangrajzok is,amelyek valami űrhajósra emlékeztető alakokat ábrázolnak,de ki tudja,mi volt az,ők is rajzolhattak képzelet beli alakokat is.Szerintem a földön sosem volt annyi arany,hogy érdemes lett volna ide jönniük.Na,ez csak az én elképzelésem,aztán ki tudja,mi az igazság....
2010. szept. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
58%

ebben nem hiszek, okkultistaként sem.


jobb ufós benépesítés elmélet, hogy a Föld egy keltető, és a predátorok jönnek, hogy felébresszék az itt hagyott alieneket :D

2010. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Nibiru? Ez most vagy Xenu környékéről vagy az Avatarból ismerős...
2010. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
79%
A nefilimek nem űrlények, hanem bukott angyalok és emberek (nők) leszármazottjai.
2010. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
70%
:D jót röhögtem rajta
2010. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:

Na látod ez az amire még várhatunk, hogy kiderüljön, hogy PONTOSAN, hogy is lettünk mi emberek ilyen "okosak", hogyan kerültünk ide, hogyan fejlődtunk ki. Még erről a tudomány elég keveset tud és semmi nem bizonyított 100%-osan. Van ilyen nyom, olyan is, de még nincs kész a kirakó.

Nekem ez a véleményem.

2010. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:

Az annunaki szó jelentése" azok akik az égből jöttek " ósumérul.

Megjegyzem ezeket az annunakikat Istenként tisztelték és a sumér emberek között járkáltak.Meg a suméroknál nagyon sok falvéseten látszanak hogy az Istenek repülő tárgyakkal járkálnak.Nézzetek meg egy csomó Erich von Danikenes filmet, sokat leeht belőle tanulni.Amúgy a Nibiru az Istenk bolygója.

Nem furcsa nektek hogy a sumérok ismerték a Naprendszer 6000 évvel ezelött, és nekik nem volt távcsővük, mi is csak 100 éve ismerjük, sőt 500 éve még azt hitték hogy a Föld lapos XD. De vajon ki mondta meg ezeknek az embereknek hogy van Plutó,Neptunusz mert ezek szabad szemmel nem láthatóak.


Arra nem gondoltatok hogy ha most visszamennél az időben gépfegyverrekkel , repülökkel akkor a prímitiv emberek Istenként tisztelnének.

2010. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

a nefilimes felvetésről:

az angyalos démonos eredet ötlete ott bukik, hogy míg ők lassan és korlátozott módon fejlődnek, ha fejlődnek egyáltalán ( a démonokról tudom hogy igen), mi aktívan teremteni tudunk.

2010. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!